Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen fajta élő halakat ehet...

Milyen fajta élő halakat ehet a teknősöm?

Figyelt kérdés
Neonhalat ehet?Vagy bármilyen kisebb fajta hal szóba jöhet?
2010. aug. 13. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az anyádat te gyilkos.
2010. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne díszhallal etesd, ettől vannak jóval olcsóbb halak is, amiket ehet. Menj el egy állatkereskedésbe és ott biztos tudnak adni ilyet.
2010. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi,második:)

Első:nem vagyok gyilkos,amikor még nem volt teknősöm,én is így gondolkodtam,ahogy te!De amióta van,valahogy nem sajnálom annyira a halakat,mert a teknősöm egészségét,jólétét fontosabbnak tartom.De nagyon szeretem az állatokat,és szomorú,de ez van:azoknak a halaknak ez a sorsuk:(

2010. aug. 13. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nem nem ez a sorsuk te teszed azzá a sorsukat. Mert az ember istennek tekinti magát és csak úgy kénye kedvére játszik mások életével. Szerinted az a hal nem szeretne boldogan élni ott ahol a társai is vannak. Neked jó lenne ha odadobnának egy oroszlán elé, hogy nesze kaja egyél.
2010. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem lenne jó,de természetes körülmények között szerinted mi történne azzal a kis hallal?És egyébként fagyasztott apróhalat szokott kapni,de a kisállat-kereskedésben,ahova járok,szeptemberig nincs fagyasztott termék.A Fressnapfban pedig alapból nincs fagyasztott termék.Szóval te mit tennél ebben az esetben?Hagynád éhen halni a teknősödet?Az nem számít kegyetlenségnek?Nem én vagyok az egyetlen,aki élő hallal eteti a teknősét...nekem az a legfontosabb,hogy a tekimnek a legjobb körülményeket tudjam biztosítani...bármennyiben mernék fogadni,hogy nincs teknősöd-.-

Ja és amint lesz megint fagyasztott apróhal,azzal fogom etetni.Mellesleg azokat a halakat nem sajnálod?És azokat a halakat,csirkéket stb.,amiket te megeszel,azokat nem sajnálod?

Attól,hogy nem te,vagy a teknősöd öli meg,attól még az az állat halott,mert valaki megölte...sajnos ez a természet rendje,nekünk is kell húst enni,a teknősömnek meg a hal a fő tápláléka!

2010. aug. 13. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de papagájom van és vegetariánus vagyok alapból nemeszek húst.
2010. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Menj el egy halászati üzletbe és vegyél csalihalat...teljesen kiélhetik a vadászösztönüket,nagyon szeretik:) (díszhalat ne adjál!;) )

teknősös

2010. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké,a csalihal az oké:)

De már sajnálom kicsit azokat a halakat,talán inkább csak fagyasztottat adok neki:)

2010. aug. 14. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Csalihal az jóó, mindegy hogy vízben lévő nagyhal vagy a te tekid eszi meg. Akkor már a tekink élveskedjen :) Én is csalihalra voksolok :D Amúgy a kutyák stb is husit esznek akkor azok gazdijai is gyilkosok- ha nem is közvetlenül, de mégis csak -? Badarság..ezaz élet rendje...
2010. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom:ez az élet rendje!

A csalihal tényleg jó lesz,nem tudom,miért akartam díszhalat venni neki...:(

2010. aug. 15. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!