Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha napjainkban is élne olyan...

Ha napjainkban is élne olyan állat tulajdonságaiban, megjelenésében mint a T-Rex, lehetséges lenne szelídíteni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 21:05
 1/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Nézd meg a mai csúcsragadozókat. Főképp a madarakat. Mennyire szelídíthetők? Noha a madarak agya fejlődött az utóbbi 65millió évben, a törzsfejlődésük a madármedencéjű dinoszauruszoknál kezdődött. Ebből nagyjából következtethetsz rá.
2021. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Viccelsz?!


Megemelné a lábát, rád lépne, Te pedig szétfoccsannál a búbánatba.

De van az az opció is, hogy az első 5 másodpercben kettéharapna. Fájdalmas lenne.


Az utolsó másodpercben meg lenne a válasz a kérdésedre, hogy : "Hmm, hát, nem úgy tűnik, hogy lehetne vele bármit is kezdeni"


Csak éppen az életeddel fizetnél a biztos válaszért.


9mm-esel meg hiába hadonásznál. Felejtsd el. Csak felbőszítenéd, és nagyobb erővel harapna ketté.

2021. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem, ahogy a kis Rexit tanítom arra, hogy “pitiz, ül, fekszik” de sajnos elkezd fogazni és felzabálja a fél várost. Én meg üvöltöm Pista honvéd századosnak amikor közelít a tankjaival, hogy “nyugiiiii, nem bánt”. Csak játszik az én kis szentem, még kölyök!
2021. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lett volna elég intelligens hozzá.
2021. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Egy sok sok éve háziasított kakas meg tud ölni egy rókát, és komoly sérüléseket okoz embernek. Na ezt képzeld el T-rexben :D

A kakas vélhetően jóval intelligensebb is.

2021. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a rókásat valahogy nem tudom elképzelni. már csak erőfölény miatt is
2021. febr. 20. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kakas megölni egy rókát? Mit csinál vele, nincs is mije, amivel súlyosan megsebzi.
2021. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlánt se lehet megszelediteni, medvét se

Mar csak azert se mert ha odakap meg ha jatekbol is olyan erovel csap hogy eltori a kezed

2021. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
medvét nem?? cirkuszi felvételeket látni ahol rollerezik, bukfencet vet, és biciklizik! bár a nevelési módszerüket sok állatbarát megveti, de akár erőszakkal, akár türelemmel, nagyon durván be lehet tanítani egy macit, azt biztosra tudom mert láttam. (tudom nem kell összehasonlítani egy őskori hüllővel, csak reagáltam)
2021. febr. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!