Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elfogyott a teknős táp, nyúl...

Elfogyott a teknős táp, nyúl táppal etethetem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy pár napig amíg nem tudok neki venni tápot, adhatok-e neki a nyuszi kajájából? A teknősök is szeretik a növényeket a nyúltáp meg abból készül! szerintetek adhatok neki?
2010. aug. 18. 13:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én az ország másik vége, Mosonmagyaróvár, úgyhogy sajna nem tudom odaadni. :)
2010. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nembaj:) Köszönöm azért:)
2010. aug. 18. 21:48
 13/20 A kérdező kommentje:
Anyukámék vettek egyet indulunk horgászni:D
2010. aug. 19. 11:33
 14/20 anonim ***** válasza:
ezeket tépd/vágd fel neki: saláta,barack,alma,
2010. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Már fogtunk neki kishalakat!:)

Sajnos a zöldséget/gyümölcsöt nem eszi meg..:S

De köszi azért!:)

2010. aug. 20. 11:46
 16/20 anonim ***** válasza:

Nagyszerű! :) Örülök, hogy segítettem. :)

Kíruss: A teknős ragadozó, nem eszik zöldséget, sem gyümölcsöt. :)

2010. aug. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
de akkor is kell adni neki gyümölcsöt,pár oldal irja is,h pl reszelt répa,alma,saláta,de most komolyan... :)
2010. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. :) Egyébként erről nem tudtam. :) De gondolom, azt kiegészítésnek írja, a teknős fő tápláléka a hal. :)
2010. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A vízi teknősök ragadozók,a fő táplálékuk a hal.De pl.az ékszerteknősök minél idősebbek,annál több növényi eredetű kajára van szükségük.Öreg korukra ez az arány fele-fele!

De kiskorukban valószínűleg nem fogják megenni a gyümit,zöldséget.Nekem pézsmateknősöm van,és ő még felnőtt korában sem nagyon fog zöldséget enni.A fiatal víziteknősök szinte egyáltalán nem esznek növényi eredetű ételt.Sok teknős még felnőtt korában sem,hisz ragadozók:)

2010. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia

Amíg nincs nekik való táp addig nem muszáj nekik adni enni!1 héten kikell hagyni két napot. Úgyértem hogy agy neki enni hétfőn, kedden ne, szerdán, csütörtökön, pénteken, szombaton, vasárnap ne! De ha van kajájuk akkoris tarst be! Hidd el így sokkaljobb lesz niki(K) is.de ha nekem nem hiszel én állateledelestől hallottam!

Amúgy hónepokig is kibírják kaja nélkül de azmár állat kínzás!

2010. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!