Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nevek leopárdgekkónak? Ötletek...

Nevek leopárdgekkónak? Ötleteket, és döntésben való segítséget várok!

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni magamnak egy leopárdgekkót, de bajban vagyok a névadással. Természetesen rengeteg ötletem van, de nem tudok választani...:P A kérdéshez csatolok egy szavazást, amelyben az én névötleteimet írom le, szavazzatok bátran! Emellett kommentben örömmel várom az egyéb ötleteket is! (ezek egyenlőre csak a hím nevek, így itt azokat javasoljatok, az unisex, és nőstény neveket majd két későbbi kérdésben fogom feltenni!!) Nektek hogyan hívják a kis sárkányfajzatotokat? Várom a nevüket kommentben! :)

#névadás #leopárdgekkó #hímeknek #gekkónevek #SimpleMrsPentious
2021. ápr. 7. 11:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha nem te vagy az, akkor... Fura...És elnézést ha félreértelek!
2021. ápr. 7. 13:02
 12/22 A kérdező kommentje:
Megjegyezném, hogy kinnt van a nőstény-nevekkel kapcsolatos kérdés is! :)
2021. ápr. 7. 13:03
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
A másik neves kérdésed eltűnt, úgyhogy leírom itt is, hogy ha nekem lenne egy ilyen minisárkányom, Smiley-nak hívnám, mert minden képen mosolyognak amit látok róluk :D
2021. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
!!!FONTOS!!! Valamilyen oknál fogva a nőstényes kérdést letiltották, bár fogalmam sincs hogy miért lehet ez... Amint újból kitettem a kérdést, jelzem!:c
2021. ápr. 7. 13:12
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
15-ös vagyok. Szerintem ha újra kiteszed, egyben kérdezz rá az unisex nevekre és a lánynevekre, mert így olyan mintha ugyanazt a kérdést tennéd fel többször, gondolom emiatt lett tiltva a másik. :)
2021. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15. Nahát, a Smiley egy nagyon aranyos név, ha újból kiírtam a kérdést, mindenképp be leírom a szavazásba! Köszönöm a remek ötletet!;)
2021. ápr. 7. 13:14
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát, úgy tettem fel, hogy "Nevek nőstény leopárdgekkónak? Stb...." De igazad lehet, majd legközelebb ezt is figyelembe veszem, mert alapvetően a kérdést kimaxoltam, csak átírtam ezt-azt! Köszi a tanácsot! :)
2021. ápr. 7. 13:17
 18/22 A kérdező kommentje:
*kimásoltam*
2021. ápr. 7. 13:18
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
aonim éa anonima
2021. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
61%
question & answer
2021. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!