Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel tudnám meggyőzni a...

Mivel tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy lehessen gabonasiklóm?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam mindennek, terrárium készítőket is kerestem, decemberben lesz Terraplaza is, hely is lenne a terráriumnak. December elején lesz a születésnapom, akkor akár felesben meg is tudnánk venni mindent

2021. okt. 13. 16:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%
A hal és hüllö is dísze lehet a lakásnak, egyáltalán nem nevezhetöek dögöknek, kárt nem csinálnak, babusgatni se kell
2021. okt. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
15%

20# Kedves kérdező!

Anyádé a ház, és ha ő nem tűr dögöt a lakásba, akkor ezt el kell engedned.

Költözz el, egyedül, egymagad, olyan dögöt tarthatsz, amilyet csak akarsz, és senki nem fog beleszólni!

Ne haragudj, de legyél már tisztában vele, hogy ha valaki a családból nem akar állattal egy fedél alatt élni, akkor nem neki kell alkalmazkodnia, hanem neked nem telepíteni oda semmit ami él és mozog.

2021. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

De minek nézegeted az állatok kategóriát, ha minden állat dög szerinted?😂😂

Ez szó nem gyakran hangzik el állatbarátok szájából

2021. okt. 14. 10:48
 24/34 anonim ***** válasza:
54%
Neked meg minek a kobrád mellé egy gabona sikló?😂
2021. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
15%
23# Az állatbarátság ott kezdődik, hogy nem zárod be egy négyzetméteres lukba azt a szerencsétlen dögöt. És akkor még sokat mondtam hogy mekkora helyen akarsz te kínozni nyomorgatni egy kiszolgáltatott állatot, aki nem tudja megmondani a pofádba, hogy egy szar akak vagy hogy fogva tartod.
2021. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
61%

A természetben nagy veszélyben van, egy jól tartott sikló luxus körülmények között van fogságban a természetben élökhöz kepest.

Meleg, biztonsag, élelem, parazitamentes élet.

A sikló nagyon jól érzi magát kishelyen nem emberi vagy emlös igényei vannak.

2021. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
36%
#26 A kockás piton is jól érzi magát egy kisebb helyen.
2021. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Én megvettem a terráriumot, majd rá egy hétre jött a gabonasiklóm. Anya akkor tudta meg, amikor már megvolt. Kiderült, nem is zavarja annyira, mint amennyire akkor zavarta volna, ha korábban elmondom neki, hogy lesz egy ilyen cukiságom.
2021. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 October15 ***** válasza:
0%

25.: Jelezném, hogy a kígyók [meg úgy általában az állatok] nem azért vannak a szabadban mert ők ott akarnak lenni haenm mert hát oda sikerült születni. :D A napjuk nagy részében nem a semmi qrva nagy közepén mászkálnak, hogy 2 percen belül megegye őket valami. Ugyanazt csinálják mint fogságban: fajtól / környezettől függő búvóhelyen bsszák a rezet. :D


A legzseniálisabb a green tree phyton, beírod google-be, megnézed mit csinál az 1. képen, na az összes többi is azt csinálja, pontosan ugyanúgy, napi ~22 órában. :D Ha egy kürtőskalács elfér valahol akkor egy green tree python is. Csak a kürtőskalács picit gyakrabban megy el inni... XD

2021. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 Izgalmas élete lehet ennek a Green tree pyton-nak!:D
2021. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!