Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljak? (fürge gyikkal...

Mit csináljak? (fürge gyikkal kapcsolatos)

Figyelt kérdés
van egy förge gyikom(a macska szájából szedtem ki vagyis mentett,s meg sérült azért volt nálam de már meg gyógyult)és most már el akarom engedni de nem akar el menni :( nagyon jól tudom hogy védet állat és ezért is akarom el engedni,persze már nagyon meg szeretem de muszály lesz :( mindig a válamon van és pihen,igaz most csak egy nagy teráiumban lakik de sokszor van szabadon .az udvarra kiraktam de nem akart elmenni és még a lépcsön is utánam jött :) tündéri kis gyik de nem tudom,hogy tudnám elengedni.kérem akinek van tipje az írjon :D köszönöm a válaszokat elöre is.
2010. szept. 14. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mivel eteted?
2010. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze.az állatkereskedésben veszek neki tücsköt meg akárhol fogok neki ici pici vagy esetleg nagyobb bogarakat is.pl:légy,lepke,kisebb pokok stb.köszönöm szépen a válaszát.
2010. szept. 14. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Kocsiba szállsz a gyíkkal, elhajtasz jó messze az emberektől, leteszed földre, elfutsz előle, gyorsan vissza kocsiba, hazamész, és reménykedsz, hogy a gyík szerencsésen tisztes kor él meg.

Már most bocs, ha durvának látszom, de mi a pincéből összevakart egeret is így engedtük el. Pont azért, hogy ne jöjjön vissza. :S

Egyébként dícséretes, hogy el akarod engedni, neki tényleg a természetben a helye. :)

2010. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis cukker, én biztos megtartanám :)
2010. szept. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha megül a válladon és nem megy el ha leteszed, akkor nem egészséges! Olyan helyen engedd el, ahol nincsenek emberek, ne az udvaron! Vidd ki rétre, vagy egy tisztásra, és tedd le. Már készülődnie kellene a téli álomhoz, úgyhogy az is lehet, hogy elkéstél vele!
2010. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.holnap kiviszem az erdőbe és ott elengedem :D hát lehet egy állatka cukker meg muker de neki a szabadság kell!mégegyszer köszi a válaszokat
2010. szept. 15. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!