Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőket lehet együtt...

Milyen hüllőket lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Szóval egyáltalán lehetséges ilyen, hogy pl. leguánt valamivel, vagy egy siklót másik hüllővel? Éredekelne, hogy milyen párosítások lehetségesek!
2010. szept. 16. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azt kell figyelembe venni, hogy ugyanolyan körülményeket igényeljenek (hőmérséklet, páratartalom stb.) és ne akarják felfalni egymást. Meg persze elég nagy hely kell nekik. Szerintem keress fel hüllős szakboltokat, és ott érdeklődj.
2010. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nappaligekkó volt együtt viziagámával, kezdetben az agáma volt a kicsit kissebb, de aztán duplájára nőtt és gyorsan eladtam (mielőtt 90cm-sre nőtt volna) :)
2010. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezzel azt akarom mondani jó ha egyezik a méretük, nehogy az egyik kajának nézze a másikat


pl 20cm-s keméleont is láttam 10cm-s teknőssel is, de az jó páros, mert a teki lent van a földön, a kaméleon meg fönt mászkál az ágakon..

2010. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!