Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha talalok siklot, es otthon...

Ha talalok siklot, es otthon terrariumban felnevelem az mennyire illegalis?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
Jaja,szentek gyülekezete van itt, gyomorforgató a képmutatásotok.
2022. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11.: Mi a képmutatás? Hogy nem lopunk? Képzeld, az emberek döntő többsége nem lop!
2022. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"amit te találásnak hívsz az lopás"

Mi van? 1. Attól, hogy nem "vesznek el", ha bele botlok falu szélén akkor nem úgy találok rá? (Vettem már le út közepéről fiatal egyedet, mert jött az autó a falu határában, kitettem q fűre, hogy ne lapuljon ki...)

2. Mitől lopás ez? Mert ugyan nem logikus, de az nem valaki tulajdona...

2022. máj. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13.: Attól lopás, hogy eltulajdonítod azt az állatot, ami konkrétan a kollektív nemzeté. Nem, ez nem olyan, mint boltból venni, vagy a szomszédtól kismacskát / kisktyát elhozni, mikor osztogatja a kölyköket... Más a haszon, más a kedvtelésből tartott, és más a vadonban élő állat.


Az egyes példádban említett eset pedig sehol sem hasonlít a kérdező ötletére. Más állatot megmenteni egy helyzetből, és más kiragadni a környezetéből.

2022. máj. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag állami tulajdon. Csakúgy mint a vad vegetáció és valamennyi élettelen természeti elem is. Az, hogy odébbteszed az útról nem lopás, dicsérendő dolog, de senki enm is vette ide.
2022. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem mertem szimplán annyit írni, hogy az utcán is találtam, mert még meg leszek kövezve...

Ez a "nem lehet találni" mondatra reakció részemről . De, lehet...

2022. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!