Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősömnek sípol az orra?

A teknősömnek sípol az orra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam amíg rendesen van étvágya addig nincs gond. Mennyi idő alatt jön helyre és mivel lehet neki segíteni?

2022. nov. 2. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

meghűlés, tüdőgyulladás,


Doki kell, vagy nemsokára áshatod el!

2022. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta sípol? Milyen gyakorisággal? Esetleg nedves az orra is?

Mindenképpen vidd el dokihoz!

Az enyémé is néha sípol, de ez a portól van. Ennek megelőzésére párásítani szoktuk a helyét. De természetesen erre a diagnózisra az állatorvos jutott, te se hagyd másra.

2022. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úszik ferdén szóval nincs tüdő gyulladása és étvagya is rendesen van. Mivel vízi teknős így nedves az orra. Normális légzés gyorsasággal sípol az orra.
2022. nov. 3. 09:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor el fogom vinni, de addig is tudok vele valamit kezdeni?
2022. nov. 3. 09:33
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem azzal akitől vettem a teknőst. Azt mondta lehet neki adni orr ember cseppet és szem cseppet. Illetve cukor és citrom nélküli kamilla teával is lehet itatni. Amíg van étvágya és nincs semmi változás rajta addig nem kell orvoshoz vinni.

Minden esetre én legalább telefonon beszélni fogok egy állatorvossal.

2022. nov. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!