Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy kígyót lehet tartani...

Egy kígyót lehet tartani kollégiumban?

Figyelt kérdés
Mert szeretném magammal vinni egyetemre a kicsikém de nem tudom hogy lehet -e.Azért szeretném magammal vinni mert ha itthon hagynám nem gondoskodna senki róla!
2010. okt. 14. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Koliba nem szoktak állatot engedni.
2010. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, max. ha nem tudnak róla! De abból meg nagy galiba lehet, ha kiderül, esetleg megijeszt valakit!

Semmilyen állatot nem lehet kollégiumban tartani.

2010. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kollégiumban elvileg semmilyen állatot nem lehet tartani, de tapasztaltam már, hogy halat, csigát, pókot tartott valaki.
2010. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem szabad.

Nekem is volt akváriumom, de senkit nem zavart.

A legfontosabb, hogy a szobatársaiddal beszélj, ha ők belemennek, akkor semmi gond, de ha nem, akkor inkább ne vidd fel, úgyis szólnának az igazgatóságnak.

2010. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azonnal mentem volna az igazgatóhoz, ha valaki veszélyes állatot behozott volna. Pont olyat amitől sokan irtóznak, undorodnak. A házirendben mindenhol benne van, hogy nem lehet, ha kiderül, azonnal kiraknak.
2010. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy ilyen fő embert hasonlót, hogy lehet-e aztán majd kiderül de titokba ne nagyon csináld mert ki is vághatnak.
2010. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet, csak a szobatársad ne jelentsen be. Amikor én kolis voltam-fősulin-mindenféle állatot tartottak a diákok. ja, 2005-ben végeztem
2010. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!