Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyorsan nőnek a királys...

Milyen gyorsan nőnek a királysiklók?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, hogy most vegyek egy legalább 90x40x50-es terrariumot, vagy ha veszek egy kisebbet az meddig lehet jó neki?
2023. júl. 26. 22:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint értem, hogy a táplálkozása, génjei stb is nyomnak a latba, de így általánosságban, gondolom nem éri el a 1,2 vagy 1,5 méter hosszát az első évben.
2023. júl. 26. 22:50
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarod szerencsétlen állatot beletuszkolni egy ilyen miniatűr dobozba amiben semmilyen mozgástere nincs? Szerinted jó lesz neki?
2023. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
37%
Nagyon gyorsak.
2023. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
A legnagyobb terráriumot kell megvenni - logikus! Ha már erre sincs pénzed, akkor a későbbi kiadásokra majd lesz?
2023. júl. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Barmelyikotok értelmezte a kérdést?....


Felnőtt korában felőlem maszkalhat 120asban is, viszont azt írják sok helyen, hogy nem ajánlják egyből a nagyot neki. Mondjuk erre valid indokot nem igazán adtak, úgyhogy azon is gondolkodtam, hogy kap egy 100x50x50 est, aztán később nagyobbat.


Örülnék, ha értelmes választ kapnék random feltételezések helyett.

Egyrészt a pénz nem akadály, se nem akarok neki rossz környezetet. Ezért kerdezek, mielőtt odajutok, hogy tartok is kígyót..


Értem, hogy így anonim oldalon mindenki marha bátor, frusztrációt máshol éljétek ki.

2023. júl. 27. 07:58
 6/8 anonim válasza:
24%
Szia,egybol nagy helyre azert nem erdemes tenni mert valoszinuleg nem fogja komfortosan erezni magat es elofordulhat,hogy enni sem fog, en azt tudom ajanlani hogy vedd meg a nagyobb terrariumot es ha nem eszik akkor egy nagyobb dobozba beteszed mint tenyesztoknel is es ha megno mehet terrariumba!
2023. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
#6 - ez aztán a logikus érvelés! A szabad természetben ki teszi kellően kis dobozba a kígyókat? Természetesen kell búvóhely egy ilyen állatnak, de az csak előny, ha van egy tágas tér ahova kimászhat - nemde?
2023. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A királysikló maximum 150 cm-re nő, így akár egy 80×40×40 cm-es terráriumba is elvan egész életében.

Nekem gabonasiklóm van, ő is egy ilyen méretű terráriumba van.

Én egyből beletettem a nagy terráriumba, nem lett baja.

A végleges méretét 2-3 év után éri el.

Nekem a gabonasiklómnak 2 év után kezdett lelassulni a növekedése.

2023. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!