Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a véleményed a kígyókról?

Mi a véleményed a kígyókról?

Figyelt kérdés
Hogyan állsz hozzá ezekhez a hüllőkhöz?

jan. 8. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Ettem már, viselem a bőrüket, kezelem őket a rendelőmben, és tartok is.
jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
A hazai siklók MIND védettek, a külföldiek egy része pedig tenyésztett. Gabonasiklót már tartottam.
jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vízisiklót látok elvétve, másfélével még a szabadban nem találkoztam. Szóval megvagyok velük.
jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyámék kertjében van egy erdei sikló évek óta, de nem bántja senki. Láttam, amikor megfogta az egeret! (A Bakonyban laknak).
jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha szőrös lenne, meg dorombolna, rámfeküdne, jó arcnak tartanám őket.

Valamiért biztos lehet őket is szeretni...

jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Még nem kóstoltam, de állítólag fincsi, sovány, egészséges húsa van.
jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

A kígyókról?


A kígyók... Kígyóznak!

jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csodálom őket, és nagyon szívesen veszem a közelségüket is. Régebben tartottam is volna egy gabonasiklót, de nem fért volna bele az időmbe, így lemondtam róla. Aranyosak.
jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem őket, règen voltak boáim.

Nyáron gyakran kivittem őket a kertbe napozni. Ha nem volt lenyírva a fű akkor felemelkedtek ès kikukucskáltak mint a szurikáták. Nagyon jól állt nekik.

A terráriumukban volt egy kis "medence" hogy fürödhessenek. Sokszor fingottak a víz alatt. Legelső alkalommal úgy megíjedtem,nem tudtam mi a fene az a hang 😂

Ha beteg voltam, lázas, akkor szerettek rajtam feküdni. Alig lehetett visszatenni őket a helyükre, jó kis "melegítő párna" voltam nekik.

jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Vuk-91 ***** válasza:
72%
A válasz sokmindentől függ. Még keresztények között is találsz olyat, aki szereti a kígyót, mint állatot, míg vannak olyanok, akik Éva bűnbe csábítására hivatkozva sátáni, gyűlölni és írtani való állatnak tekinti őket. Nekem semmi bajom velük. A Nővérem viszont nagyon nem szereti őket.
jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!