Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » MI A BAJA A TEKNŐSÖMNEK?

MI A BAJA A TEKNŐSÖMNEK?

Figyelt kérdés
A teknősöm már egy jó ideje nem akar enni.A páncélja pedig töredezik.Adtam neki páncélerősítő kaját de nem ette meg.Mit csináljak??
2010. okt. 27. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

a víze nem hideg???

ha hideg a viz lelassul a vérkeringése és nem eszik...

LANGYOS, enyhén meleg víz kell neki és RENGETEG fény, akár olvasó lámpa által is!!!!!

Muszáj napoznia, és legyen neki egy száraz rész is egy nagy kő, amire felmászik sütkérezni

2010. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hideg.Csak a vízmelegítő nem melegíti fel a vizet eléggé.Nagyon köszi a választ.Én is erre gondoltam. :) de nem voltam benne biztos h ez a baja.Majd megpróbálom felmelegíteni
2010. okt. 27. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor önts bele egy tál meleg vizet, hogy jó kézmeleg legyen neki vagy picit melegebb.

de ne forró:D ne főzd meg

Nembaj ha párás az üvege, sőt rakhatsz a tetejére vmit hogy bentmaradjon neki a meleg, de hagyj rést neki hogy azért ne fulladjon meg kb 4ujjnyit:)

MINDIG LEGYEN MELEG A VIZE:)

első voltam:))

2010. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D Köszi!!! :D
2010. okt. 27. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a víz a baja, sőt! Szerintem vitaminhiány. ugyanilyen tünetei voltak a teknősömnek, el vittük állatorvoshoz, és mondta, hogy vitaminhiány, kapott egy szurit a páncélja alá, azóta kutya baja!:)


22/L

2010. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
De az is előfordulhat,hogy egyszerűen túletetted.
2010. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szárazkaja, fogadjunk.
2010. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a fény is kell neki igen....de sima villanykörtés lámpával nem mész vele sokra ugyanis azt csak fényt ad. Olyan égő kell neki ami kibocsát uv a és b sugarakat.
2010. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg állandó hőmérsékleten tartani a vizüket, a lehető legrosszabb amit tehetsz, ha folyamatosan meleg vizet öntögetsz a régihez.. nem tud beállni egy állandóra, és a teknőst nagyon megviseli a hőingadozás. Esetleg vegyél egy másik vízfűtőt, az megoldja a problémát (teszvesz, vatera - 2500ért vettem egy 25W-osat és remekül megy).
2010. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!