Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mikor kezdhetem el és hogyan...

Mikor kezdhetem el és hogyan a kézhez szoktatást?

Figyelt kérdés

tegnap délelőtt hoztam el egy kis gabonasiklót már meg is fogtam ma este kétszer de nem vagyok benne biztos hogy már ilyen hamar elkéne kezdeni szoktatni. Tudna valaki tippet adni hogy hogyan kezdjem el és mikor ?

17/L


2010. nov. 14. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár napot adhatnál neki.

Mondjuk az első evés utánig. Aztán ha kiveszed, (de ne közvetlenül utána, hagy pihenjen egy fél napot) csinálhtsz olyanokat, hogy pl. tv-zés közben magadra teszed, stb. Csak hogy szokja a szagod, és ne érezze magát korlátozva.

Arra figyelj, hogy mindig nagyon nyugodt legyél. Ha nagy hangzavar van, vagy bármilyen ingergazdag környezet, akkor ne vedd ki. Soha ne fogdosd túlzottan, ne nyomorgasd, simogatni csak hátrafelé.

És mindig mossál előtte kezet, és nagyon alaposan öblítsd le.

2010. nov. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ismerősöm barátnőjét megharapta, kicsit vérzett a keze :)
2010. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma etettem először amióta itt van :) nagyon szépen evett amint beraktam neki a napos egeret rögtön megette most hagyom hagy emésszen majd pár nap mulva megpróbálkozok megint azzal hogy megfogjam :) bár szerintem nem lesz vele gond mert tegnap este is amikor odamentem a terráriumhoz oda jött ahol voltam , ha átmentem a máik oldalra akkor is jött utánam :) szelíd kis kígyócska
2010. nov. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!