Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot tartsak lakásba...

Milyen állatot tartsak lakásban (panel)?

Figyelt kérdés
Nem hörcsögre, vagy tengerimalacra gondolok, mert azokat már unom. Mondjatok ötleteket.
2010. dec. 11. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem van sisakos kaméleon, az jó fej.

Ha megszökik akkor a függönykarnis tetején szoktam megtalálni. Nem bújkál, mindig a fény felé megy, pl ablakhoz, vagy valamelyik lámpa alá ül be, és a legmagasabb pontra mászik fel. Volt hogy az akvárium tetején ült, nézte a halakat és ott próbálkozott halászni :)


A terráriuma nálam egy szekrény, amibe van sok futóka növény, alul fenyőkéreg, meg van benne sok faág, és fölül 1db Retpy Glow 5.0 hüllős lámpa világít, a szekrény elején meg tologatható üveglap van. Vizet inni tud tálból. Kajának szoktam venni neki tücsköt, sáskát, lisztkukacot.


Nálunk kb 24 fok van a lakásban, a terráriumot meg olyan 28 fokra melegíti fel az az egy kis 15wattos égő.

150 magas, 70cm széles, 40cm mély terráriuma van.


Mostmár ez elég nagy lett ez a kaméleon, jó 20 centis, de amíg kicsi volt, akkor még egy 50 literes akváriumba tartottam olyan jó fél évig. Nyitott volt a teteje annak is, mert üvegen nem tudott mászni, de ha a faág kilógott akkor kimászott rajta, és pl ha talál egy kábelt a lámpa kábelét akkor azon meg lemászott a földre. Nagy csatangolós volt, valahogy mindig meglógott. De könnyű megfogni, mert lassú mint egy lajhár :)


Én szeretem, jó fej nagyon.

2010. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Anyagilag meddig gondolkodsz?
2010. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

egyébként egy csincsilla is jó, az is cuki és

sokkal kevesebbet eszik mint egy tengerimalac

2010. dec. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!