Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy győzzem meg apámat, hogy...

Hogy győzzem meg apámat, hogy megengedje, hogy siklót vegyek? SoS

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem sz@rja össze a házat, meg az udvart, nem harapja meg a vendégeket, nem idegesít a fölösleges ugatással-nyávogással, nem kell tanítani, idomítani, naponta etetni, sétáltatni...
2010. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De hiába!neki vagy egy csomó kutyája,nekem meg nem lehet egy siklóm sem!Öcsémnek van kisállatade nekem nem lehet!
2010. dec. 12. 17:09
 3/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hány éves vagy? Ismered a siklók igényeit? Ki tudod elégíteni őket? Milyen siklót akarsz? Mi az apád érve, hogy nem lehet?

2010. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hülye vagy!!!! Én sem örülnék a siklónak!!!
2010. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:52


És ezért nem is veszel. Se a kérdező apja.

Ezért kellene, hogy a kérdező se örüljön neki? Miért hülye? Sokan szeretjük a hüllőket. Ha egy lakásban pl. v.ki macskát tart, az egész család szembesül vele kikerülhetetlenül. Azok is, akik mondjuk utálják őket. Egy sikló elvan egy terráriumban, nem harap meg senkit, nem karmol, nem bolhás, nem terjeszt toxoplazmát... mint ha ott se lenne.

Ha valaki felelősséggel akar tartani egy siklót, miért kell korlátozni? Miért kell némelyek begyepesedett szemellenzős sztereotípiáit magára erőltetnie?

2010. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Hát, ha lány vagy.........biztos fél, hogy nem csak az akváriumban tartanád... passsz:)
2010. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

17:29 14 vagyok,telkes mértékben ismerem a siklók igényeit.Apám érve:Nem és kész!

17:52 Hülye aki mondja!

18:01 Igen,én is szeretem a hüllőket,de sajnos apám nem engedi... Teljesen egyetértek!

19:06 Fiú vagyok,és nem tud érvelni rá,ha kérdezem,akkor azt mondja,hogy hagyjam már a hülyeségemmel!

2010. dec. 12. 19:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Mondd azt neki hogy akarsz venni egy farmergatyát,

kérjél pénzt és menj haza egy siklóval.


Aztán meg mikor otthon vagy vele, akkor azt, hogy:

Nem ezt már nem lehet visszavinni a boltba :D

2010. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Az oké h tesodnak van neked miért nem lehet. De tesodnak milyen állata van? Kobra? Boa? Piton? Nahát h milyen betokosodett apád van neked,h nem engedi a 14 éves fiacskájának h vegyen egy sz@r siklot magának!!!!
2010. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Igaza van apádnak. Hülye lenne ha hagyná. Tanulj és vegyél magadnak egy macskát.
2010. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!