Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anya megenged...

Mit tegyek, hogy anya megengedje a törpemalacot?

Figyelt kérdés

Karácsonyra ezt szeretném tőle és a nevelőapámtól kapni,de azt mondja,hogy nem jöhet több állat a házba(egy kistestű kutyánk és egy perzsacicánk van).

Meg hogy a kutyánkkal sem foglalkozom,Ő viszi mindig sétálni,Ő viszi kozmetikushoz,Ő eteti....Erről nem én tehetek,sokat kell tanulnom,utána pedig már fáradt vagyok,de mindig játszok a kutyánkkal és engem nem hagy aludni éjszaka,nem őt(velem alszik a kutyus).

De egy malac olyan cuki lenne,a kutyánknak is lenne játszótársa(a cicánk nem annyira játékos,inkább alszik egész nap).


Hogy beszéljem rá?


14L


2011. nov. 6. 18:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Majd, ha felnőlsz, akkor megérted, h anyukád miért nem vette meg a malacot. Addig meg hisztizhetsz nyugodtan. Én sem venném meg neked.
2011. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez kulon lakasban kell laknod a malaccal, es egyedul gondoskodni rola es magadrol es a lakasrol, akkor aztan megengedné.:)
2011. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
sokat kell tanulnod meg fáradt vagy ezért nem foglalkozol a kutyával? a malaccal ez miért lenne máshogy? :D de most komolyan
2011. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak dísznek, és mert cuki, inkább ne vetess. Szegény állatnak csak szenvedés, ha nem foglalkoznak vele. Anyukád tudja, hogy tanulsz, illetve biztos fontosabb a sz.gép meg a haverok, mint a kutya. Ezért nem engedi, amit teljes mértékben megértek, én sem venném meg neked, ha nagyon jól tudom, hogy a kutya is az én nyakamon van. Ha a kutyával ez van, a törpemalaccal is ez lenne. Egy állatnak törődés kell, nem azért van, mert cuki.
2011. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 bánomisén ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell még egy állat, hogyha ami van, azt sem gondozod? Igaza van anyukádnak, hogy nem engedi, neki lenne csak több munkája még azzal is. Gondolod, hogy ő nem fáradt?


Majd ha felnősz, keresel és külön laksz, annyi állatot tarthatsz, amennyit csak akarsz. Igaz, azokat neked kell majd gondozni is...

2011. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

"Meg hogy a kutyánkkal sem foglalkozom,Ő viszi mindig sétálni,Ő viszi kozmetikushoz,Ő eteti....Erről nem én tehetek,sokat kell tanulnom,utána pedig már fáradt vagyok"

Anyukád meg dolgozik, háztartást vezet és még emellett is van ideje ezt megtenni, pedig ő is elfárad. Szégyelld magad.

2011. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
9%

Figyu, ennek a törpemalac dumának ne dőlj be. Mert a malacok csak addig törpék, amíg kicsik, azután lazán megnőnek 200 kilós hízóvá, azt meg ugye nem szeretnétek lakásba.

És igaza van anyudnak sajnos, nem tudsz felelősséggel egy állatot sem gondozni, minek vegyen magának egy újabbat, amikor ő nem is akarja.

Legyél megértőbb és inkább tanulj ettől sokkal többet.

2011. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%

Én ezt sosem értettem.

Felnőtt nő vagyok, soha nem tagadnék meg egy állatot, főleg ha azért el is fér a házban.

Csodálatos dolog állatokkal felnőni. Én tudom, mert nekem meg volt engedve, minden gyerek bőgött, amikor hazament tőlem, mert nekik nem engedték.

2011. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

A törpemalac kutyaméretűre nő.

[link]

2011. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
De nem Magyarországon :))
2011. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!