Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg, hogy...

Hogyan győzzem meg, hogy megengedje? (ék)

Figyelt kérdés
Nos, azt előre leszögezem, nem tizenévesek vagyunk, elmúltunk már 18(huszonévesek). 2 hónapja van egy barátom.Az együtt alvásról lenne szó. Azt biztos megengednék(eddigieknél is megengedték), hogy én aludjak ott,de hogy ő, azt nem igazán. Aludt már itt barátom, de azt is csak olyankor(talán a 3 év alatt ha 4 szer) mikor nekem szülinapom volt, koncertre mentünk , és akkor már nem volt haza busza. A válasz, hogy miért nem aludhatna itt,hogy ez a lakás nem alkalmas arra, hogy valaki itt aludjon(mert, hogy akkor szexelnénk) tesóm a másik szobában,mama lent. (apu nem igazán van itthon hétvégén, de gyakran hétköznap sem. Elmondtam, hogy nem kell ahhoz szex, hogy együtt aludjunk, erre, hogy de az benne van a pakliban. Szerintem ez annyira gáz. Most az milyen már, hogy elmenjünk hotelbe?De nem értem mamát, az együtt alvás szexxel jár? Szerinte igen.Mama amúgy mindenben ilyen, apu már kevésbé, de ezt az itt alvást ő sem pártolja...Mert, hogy ez nem átjáróház. De most a szobánk az emeleten van, kerülgetni sem kellene, mamám meg lent alszik, senkit nem zavarnánk az égegyadta világon. Mert, hogy akkor neki is ágyneműt kell húzni, az külön kaja, mondom adok én neki, nem enni jön. De, hogy valamivel akkor pluszban megkínálni. Összeköltözés egyenlőre nem megoldható. Még ő is csak 10 hónapja melózik, majd valamikor ősszel akar haverjával kivenni egy 2 szobás albérletet(nem egy helyen lakunk) 75 km-re... Nem azt kérem, hogy minden héten aludjon itt,én se minden hétvégén aludnék ott, hanem ne csak én mehessek. De ezt nem értem, az előzőnél én mindig mehettem, ő nem aludhatott itt.. Normális válaszokat köszönöm!
2011. júl. 6. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Mond neki hogy már szexeltetek parkban,kocsiban,liftben,kölcsön kecóban,ott csak aludni szeretnétek,majd elgondolkodik.
2011. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem tipikusan a hatalomról szól...

Mit gondolsz, botrányt csapnak helyből, ha egyszerűen csak átjön és ott marad. Pont. ?

Mert tapasztalatom szerint ahhoz gyakran túl kultúráltak ezek a szülők, hogy nagy patáliát csináljanak.

2011. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én meg megmondanám a mamának, hogy ez a te lakásod is, és azt viszel fel akit akarsz. Vagy ha nem engedi meg, nem szálsz be a közös költségbe. (mert gondolom ennyi iődesen nem ingyenélő vagy)
2011. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Apu nem ilyen, mindig mondja, oda megyek ahova akarok, felnőtt ember vagyok, mindenben mellettem áll, egyedül erre húzza a száját, bár az előző barátomnál párszor megengedte, hogy itt aludjon nálam, de inkább azt mondta, én menjek, addig maradhatok ott, ameddig akarok.Ugye mama velünk lakik és erre húzta a száját. Meg, hogy már 2 előtte lévő itt aludt és ez a ház nem lesz kupleráj.Annyira nem értem ezt a felfogást. Csak komoly kapcsolataim voltak, nem kezdtem el 14 évesen pasizni. És akkor a fejemhez vágja, hogy én milyen pofátlan vagyok, csak a jogaimat követelem, mármint mama mondta ezt... Mert,jogy én olyan ember vagyok, akivel nem lehet bírni, kezelhetetlen, és hozzám türelem kell, mindenkit kikészítek magam körül, szégyelli hogy az unokája vagyok:' Meg mikor így említettem az ilyen ittalvást hogy pár embert már itt altattam, és hogy ez a ház nem alkalmas arra, hogy tesóm másik szobába, mama lent, apu ha ittlenne, és akkor már tuti hogy...elmondtam, nem abbol áll. erre hogyazbenne van a pakliban. de lehet majd megenyhül. Meg hogy én annál alszok akinél akarok, de hogy ne csodálkozzak, ha pofára esek majd, a magam bőrét viszem a vásárra.
2011. júl. 6. 12:25
 5/22 anonim ***** válasza:
A barátod egy haverjával akar összeköltözni? Miért nem majd veled?
2011. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk, és nem tudtuk megoldani. Épp ez hangzott el, hogy ez a ház nem alkalmas, stb... pedig külön szoba, minden megvolt, ráadásul mi már jegyesek voltunk, külön vettük magunknak a kaját is, akkor sem, egyszerűen nem engedték, és kész.

Számoltunk, és költöztünk. Egy lyukba, igaz, de ott már senki sem szólt bele :)

Azóta van ház, család, és nem mentünk vissza egyszer sem, látogatóba se.

2011. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs melóm, de azt is mondtam,hogy majd én adok neki kaját, megvesszük közösben ami nekünk kell. Nem ezzel van baja, múltkor is itt volt fél 11 től este 8 ig, bár arra is húzta a száját, hogy miért nem jön délután..
2011. júl. 6. 12:26
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagymamád más világban élt,akkor a lányok szüzen mentek férjhez és a nászéjszakán láttak előszőr péniszt,perzse aki akarta akkor is megoldotta a szalmakazalba stb,akkor volt férle lépés,meg házasság előtti szex csak titlkolták.Nagymamám mesélt pár istállós kalandot,szerencsére nagyim korához képest pörgös alkalkmazkodó szupernagyi.
2011. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy velem akar összeköltözni.az csak ideiglenesen,(max 2 hónap) mert lakást akar venni de egyik szoba az övé lenne, mert egyedül nem tudja fenntartani.
2011. júl. 6. 12:29
 10/22 anonim ***** válasza:
Ahh szerintem az nem jo, amit az utolso javasol, az ilyesmibol csak surlodasok lennenek. En nem vittem soha senkit haza, mert nem voltam ra kivancsi, hogy mindig kerdezgessenek, hogy ki ez, meg hasonlok. Idosebb tesod van? En az ocsemnek eliteztem, mikor neki nem engedtek, hogy a noje nalunk aludjon. Amugy ilyesmbiben itt nem nagyon fognak tudni segiteni a valaszolok, mert te tudod, hogy a szuleidet mivel tudod befolyasolni, es mivel nem. Ha nincs tesod, akkor meg nyilvan az engedekenyebb szulodet kell rabirnod KULON, a kettovel egyutt ugy sem birsz. Onnantol mar megy minden, mint a karikacsapas, mert ha az egyik megengedte, a masik mar nem fogja ellenezni. Ha ez se jon ossze, akkor le kell mondanod errol a tervetekrol. En is ismerek olyan szulot, akinek a lanya ott kefel, ahol akar (amirol nem tud, az nem faj cimszoval), de otthon nem engedi meg az egyuttalvast. Amugy meg te is tudhatnad, hogy elegge cinkes megigerni vmi olyat, amit aztan kesobb lehet nem tudsz majd betartani.
2011. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!