Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Segitetek? Teknős gond....

Segitetek? Teknős gond. SEGICCS. OO.

Figyelt kérdés
van 2 sárgafülü ékszertekim.az egyiknek tegnap este buborék jott ki az orrábol,meg valami nyüszités szerüt adott ki. meg tüsszentgetett.ez egy megfázás az tuti.mind2 fülét ellepi egy halványpiros folt. kicsit lassu is.. épp most áztatom kamillába,körübelül háromnegyed órája. mit kell még tennem? felhivtuk az álltaorvost,de ö mondta h ha nem puha a páncélja nem tudja(állitolag nincs rá gyogyszer). bocs ha vmi butaságot is irtam.
2010. dec. 15. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és alul puha a páncélja,az szokásos?
2010. dec. 15. 16:24
 2/5 A kérdező kommentje:

SSSSSSSS


EEEEEEEE



GGGGG



II



TTTTTTTTTTTT


SSSSSS

EEEEEEEEE

TTTTTTTT



EEEEEEE

KKKKKKK


L

É

C


I

2010. dec. 15. 19:24
 3/5 Anchyka válasza:
Huhhaa... az, hogy puha a páncélja az egyáltalán nem jó! Sürgösen keress fel egy állatorvost. A helyzet az, hogy sok mindent tényleg nem tudnak tenni, de antibiotikumos és vitaminos szurit tuti kap majd egy hétig kb minden nap. De minnél előbb keress neki egy dokit. Sok sikert. Én Bajai vagyok és Dr. Sipos Katalint tudnám Baján ajánlani. Remélem nem lesz komoly baja a tekinek.
2010. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendbejött a tekid?

Amúgy megfázás is lehetett. Lehet másik állatdokit kellene választanod.

2010. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszzi.kamillában fürdetgetem,csepetgetek neki. szurit nem lehet,mert annyira picike ,hogy "átmenne rajta a tű".

és mostanéban nem prüszköl,s nem folyik az orra.

2010. dec. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!