Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot tartsak a...

Milyen állatot tartsak a szobámban?

Figyelt kérdés

Van a komódom tetején egy jó kis hely és arra gondoltam szeretnék valamilyen állatot ami elfér ott. egyelőre a hörcsög és a tűzhasú gőte jutott eszembe!szerintetek melyik legyen?(írhattok mást is);)

köszi előre a válaszokat!:)


2011. márc. 9. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai törpehöri? Nagyon édes, könnyű tartani, és kis helyen elfér!
2011. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen brachipelmát! Rohadt cuki pókok, nem hangosak, és olcsó a tartásuk. Mindemellett gyönyörűek!
2011. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mekkora hely?

Én a nyugisabb, nyomkodható, tanítható állatkákat szeretem, tengerimalac, patkány, az egerek is aranyosak.

Egy csomóféle rágcsáló van.

Barátnőmnek teknősei vannak, a hal is szép de azt csak nézni lehet. (meg takarítani)

2011. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben,olyan állatot tennék a szobába ami nem zajong este mert ha rágcsálót választasz akkor az tuti hogy nem fogsz aludni tőle.Pók,hal kígyó,teknős...ezek csöndesek.
2011. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

elöször is köszönöm a válaszokat!:)

másodszor pedig:Mit gondoltok a tűzhasú gőtéről?

2011. márc. 9. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Rhacodactylus ciliatus / Új-Kaledóniai vitorlásgekkó
2011. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tartottam egy ideig tűzhasú gőtét akvaterráriumban, de mindig félni kellett nehogy kimásszanak az üvegen, le kelett fedni a tetejét, de akkor meg megfulladnak, hát nem egyszerű.


Viszont nem sokat mozogtak, és csak heti 1x ettek, kizárólag élő tubifexet és szunyoglárvát. Szépek, de rendkívül unalmasak, mert nem csinálnak semmit sem, csak vagy itt fekszenek, vagy ott fekszenek, hát kb 2 hóna után eladtam őket.


---------------------------------------


Ennél jobb, ami most a kedvencem, pl a Red Cherry, vagy a Yellow garnélák, ezek sokat mozognak, cikáznak ide oda, olyanok mint egy kis emberek, egy kis 20-30 literes növényes akváriumba jól mutatnak.


[link]

---------------------------


Hüllők közül pl van törpe karmos béka, az se olyan rossz, az is jól néz ki, és az legalább mozog is, jobban mint a gőte. Lehet rakni 2db-ot 30 literbe. Víz alatti békák, nem kell nekik kimászó. Élő szunyoglárvát szeretik, és felülre egy kis békalencsét szórni, meg bele egy picike szűrőt de még azt se muszáj, és fölé egy lámpa, alulra kavics vagy homok, és egy-két vizi növény. Aranyosak ezek a békák is.

2011. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. márc. 11. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem halat
2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!