Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » ékszer teknős! Egyedül vagy...

ékszer teknős! Egyedül vagy párban?

Figyelt kérdés

ékszerteknősöm mellé vegyek párt, vagy jobb neki egyedül?

nem verekednek stb h hozok mellé még egyet?

királyteknőst lehet mellé venni?


2011. márc. 18. 19:39
 1/10 A kérdező kommentje:
nem a google érdekel, hanem tapasztalatok..
2011. márc. 18. 19:39
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,

különböző fajokat ne keverj! Más az agresszivitási szintjük, így az egyik el lesz nyoma --> nem megfelelő!

Vehetsz neki párt (ékszerteknős) de hím mellé hímet ne rakj, illetve amúgy sem igénylik a társaságot!

2011. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szia, oké akkor király teknős kizárva :)

csak annyi a gond, hogy ha ékszert is hozok, hogy az eladó nem tudta, hogy fiú vagy lány a teki :S

2011. márc. 18. 19:44
 4/10 anonim válasza:

Szia!!

Nekem van egy vörös fülű ékszerteknősöm, és mellette volt egy sárga fülű ékszerteknősöm. Már alapból nem kicsi korukban kerültek össze.Nem veszekedtek semmi bajuk nem volt egymással. :) Sajnos a sárga fülű elszökött :S :(

És most akarok mellé venni egy másikat és a szüleimnek mindenki azt mondja hogy ugyan olyan fajtát kell venni de én ebben nem hiszek a tapasztalataim miatt.

Remélem valamit segítettem :)

2011. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)

(hogy szökött el? :O)

2011. márc. 18. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Hát nekem pesten a kistekiben egész mást mondtak. Lehet különböző faj, a lényeg hogy méretben legyenek nagyjából egyformák. Nekem sárgafülü ékszerteki mellett vöröshasú huszárteki van.
2011. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értelek köszi :)
2011. márc. 18. 22:01
 8/10 A kérdező kommentje:
egyik ezt mondja a másik azt, akkor most mi legyen? :D
2011. márc. 18. 22:02
 9/10 anonim válasza:
Hát úgy szököt el hogy nyáron kint tartjuk őket egy elkerített medencében kicsi száraz földel hogy tudjanak napozni! És egyszer nem voltam otthon és valahogy kimászott :S
2011. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szegény
2011. márc. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!