Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nyáron nem féltek a macskáktól?

Nyáron nem féltek a macskáktól?

Figyelt kérdés
Én ki szeretném nyáron rakni valamilyen ketrecbe a szakállas agámámat csak félek, hogy a macskák megennék vagy bántanák? Akinek például teknőse van az nem fél hogy történik vele valami ha kirakja a kertbe?
2011. ápr. 4. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a veszély télen is fennál...

Amúgy meg nem csak a macskáktól kell tartani ilyen téren, hanem a baglyoktól, sólymoktól, nyestektől, görényektől, rókáktól egyaránt...

Nem kell kirakni és kész.

Nekem két törpenyuszim van, én csak pár percre szoktam őket kivinni, azt is nappal, kintvagyok velük, figyelem őket, aztán vissza a házba.

2011. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ketrecben nyugodtan kirakhatod de arra vigyázz hogy az ajtót nem e tudja kinyitni a macska ha házi készítésű a kalitkád mert ha könnyen nyílik a kilincs rájönek hogy nyiák ki az ajtót. A biztonság kedvéért drótozd be egy kicsit
2011. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is nyuszim van és én is CSAK úgy viszem ki, ha én is ott vagyok. szerintem Te se vidd ki egyedül!!!
2011. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal nem teljesen értek egyet! Ha kirakod gondolj bele mit élhet át, ha a macska kapkod be a rácsok között... esetleg el is éri, megkarmolja...
2011. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké akkor majd csak a felügyeletem mellet rakom ki csak hogy egy kis friss levegőhöz jusson az agámám.
2011. ápr. 4. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ékszerteknősöm van kinnt nyáron :) így nem félek hiszen ha ő napozik és már valami közeledik egyből beugrik a vízbe( az meg elég mély).
2011. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!