Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A Saját Teknősöm fél tőlem!...

A Saját Teknősöm fél tőlem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyut szereti pedig egyszer adott neki enni csak..én naponta etetem,pucolom stb. és mégis fél tőlem anyutól pedig nem.Mit csináljak,hogy megbékéljen velem ??
2011. máj. 5. 21:06
 1/4 anonim válasza:
Milyen fajta tekid van?
2011. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj hozzá kedvesen, anyudnak meg mond meg, hogy ne adjon neki enni. esetleg nem szereti az illatod, vagy a hangodat. vagy esetleg az is lehet, hogy kiabáltál valakivel, míg a teki a közelben volt, s fél tőled.
2011. máj. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te adj neki enni.

Foglalkozz vele. Ez alatt azt értem, hogy beszélj hozzá, hogy szokja a hangszíned, nyújtsd ki a kezed felé, előbb-utóbb érdekelni fogja és odamegy megszagolni. És ezt minden nap.

2011. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam eddig is és nem tudom eddig leeht,hogy a helyet nem szokta meg...már velem megbékélt naggyából..:)
2011. máj. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!