Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gőte! írnátok róla!?

Gőte! írnátok róla!?

Figyelt kérdés

Van két tűzhasu gőténk kaptuk egy ismerősünktől.

minden írhattok amit tudtok róla mert keveset tudok ,láttam már sok oldalt de sok minden nincs leírva


2011. máj. 12. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
1749-1832
2011. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi?

egyébként meg a leírásban minden helyett mindent

2011. máj. 12. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
XD Az első szerintem az íróra gondolt Goethe-re..XD h akkor született és akkor halt meg..XD
2011. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Használd a google-t.
2011. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
XD
2011. máj. 15. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Nekünk most bordás gőténk van, de volt tűzhasú is.

Sajnos elég hamar elpusztult, ugyanis az állatkereskedésben azt mondták h nem kell neki kimászó, de valószínűleg neki szüksége lett volna rá, mert folyton a felszín közelében úszkált.

A mostani bordásoknak nincs kilépőjük és nagyon jól érzik így magukat...

Szóval igazából még mindig nem kaptunk konkrét választ h akkor kell-e szárazföld vagy se...

:)

Mi haltáppal etetjük őket (sima lemezes ill. granulátumos) és emellé heti 2x kapnak élőt vagy fagyasztottat (szúnyog, vizibolha stb.)

A mi gőtéink kisebb termetű halacskákkal vannak együtt (guppyk, mollyk, betta, kulikulik) és nagyon békésen elvannak.

Hát remélem segítettem valamennyit :)

Szia!

2011. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ksöszi a válaszokat!
2011. máj. 20. 14:08
 9/9 anonim válasza:

szia!

A TŰZHASÚ GŐTÉNEK MUSZÁJ SZÁRAZFÖLDI RÉSZ IS!!!!

úgy kell berendezni a terráriumot, hogy 1/3-ad száraz 2/3-ad víz.

élő tápot kell adni nekik, különben elgyengülnek.... ilyen a szúnyog, légy, rovarok, földigiliszta (fel kell darabolni), valamint boltban kapható a tubifex. naponta egyszer elég őket, addig amíg esznek, ha már otthagyják, nem kell adni nekik, és vedd ki amit otthagytak, mert csak elrohad.

kérdezz még nyugodtan, ha kell valami, imádom a gőtéket, eddig egy sem pusztult el nálam előbb, mint kellett volna. olyan szinten imádom őket, hogy amikor tanulok ki szoktam venni egyet-egyet, az asztalra rakom, és néz engem :) és egy jó tanács: ha nincs meg a gőtéd, rakd tele a lakásodat vizes tálakkal, pár óra múlva az egyikben megtalálod a kis rosszaságot ;)

2011. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!