Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mocsári teknős költözött a...

Mocsári teknős költözött a kerti tavunkba. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy védett. Nem szeretnénk pénzbírságot fizetni. Viszont nem tudjuk, hogy került ide, hisz a közelünkben nincs tó. Mit csináljunk? Adtunk neki mélyhűtött halat (Persze kiolvasztottuk), hogy ne a tavunkból egye ki az aranyhalakat. Kinek kell szólni ilyenkor?


2011. jún. 18. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

csak akor adjatok azt neki, hogyha nem sózott.

nem tudom kinek kell szólni.

www.teknospark.hu

kérdezd meg itt az adminot. Ő biztos hogy tudja:)

2011. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt sózott. A papa horgászta, nem csinált vele semmit :) Mielőtt megkérdezitek a papa nem itt él, tehát tényleg nincs tó a környéken, a kérdés nem kamu.
2011. jún. 18. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyen ott, ha neki jó. Úgysem pusztítsátok el, akkor az állatvédőknek semmi beleszólása.
2011. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megtarthatjátok, ha gondoljátok, bár a ha halat tartotok,akkor választás elé kerültetek:D
2011. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért,mert megérezte az aranyhal szagot,nem de?:D
2011. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Semmit nem kell tennetek, örüljetek neki, hogy egy védett állat költözött bele. Teljesen normális dolog, hogy egy kerti tóba beköltöznek az állatok, például békák, amik szintén mind védettek. Akkor követtek el törvénysértést, ha kipateroljátok onnan a teknőst. Mivel magától ment oda, el is megy majd, ha nem tetszik neki ott. A nagyobb aranyhalakat nem fogja bántani.
2011. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát vidd állatorvoshoz, v ilyesmi.. ://
2011. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!