Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tartsak házi pókot?

Hogyan tartsak házi pókot?

Figyelt kérdés
Nemrég idejött a gép mellé egy kis pókica. Úgy 2-3 mm nagyságú, és szürkés barna.A lába vége sötét, és úgy láttam hogy a hasa sárga.Adtam neki legyet, és szeretném megtartani, hogy ne kóboroljon el, de nem tudom mit csináljak vele.Az az ötletem támadt, hogy csinálok neki egy doboházat, amibe befonhatja a hálóit.Nem tudom jó ötlet-e neki dobozt csinálni, de máshogy szerintem meg elmenne innen.Légyszíves, adjatok a 'ház' problémára választ! És még, hogy mit adjak neki? elég a légy meg a szúnyog?
2011. jún. 22. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem sárga a hasa hanem sötét barna
2011. jún. 22. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg tarthatod terráriumban mint a madárpókot szokták. lehet hogy megnő nagyra :D enni meg ugyan azt eszi mint a többi pók, rovarokat.
2011. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű.Ne tartsál.Szerintem undorítóak . Máshol írtják őket te meg még tartani akarsz? És azon kívül hogy eteted mit akarsz vele csinálni?
2011. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
most miért akarod megmondani neki hogy mit csináljon? ha pókot akar tartani, hagy tegye. mások is tartanak pókokat, igaz általában madárpókot. attól hogy szerinted undorító (szerintem is) már lehet hogy szereti. sokan undorodnak a rágcsálóktól vagy a hüllőktől, mégis sokan tartanak. nincs sok közöd neked se, meg másnak se hogy ő milyen állatot tart.
2011. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg nyugodtan, jó ötlet! Szerintem tartsd terráriumban, és adj neki néha legyet, vagy szunyogot, vagy egyéb kis testű rovart! De ha ot tartod, akkor nem elég az üres akvárium, kell bele néhány ág, egy tálba rakhatsz vizet((nem kell nagy tál)) és jól el lesz
2011. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 skelton válasza:
100%
Hmm hasonló dolgokkal már énis próbálkoztam :) Jó ötlet dobozból csinálni, de ha van módod rá inkább üvegben vagy hasonlóban kéne tartanod, hogy lásd mit csinál. A belsejét nagyjából úgy állítsd össze, hogy az aljára egy kis homok, némi kavics, egykét kő és sok ág, ha megtudnád oldani lehetne élő növényt is bár ilyen apró termethez nem érdemes mert ha megöntözöd növényt esetleg belefull a pók. Az etetésről meg annyit, hogy próbáld ki mind2 módszert: halva és élve is adj neki rovarokat:) (Ne nagyon legyen nála nagyobb, mert esetleg elbánik vele) Remélem tudtam segíteni. :)
2011. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!