Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek házi egeret...

Szerintetek házi egeret tartsak vagy tengeri malacot?

Figyelt kérdés
van 2 házi egerem de ha nem lesznek akkor szeretnék tengeri malacot
2009. dec. 6. 18:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%

Tengerimalacot inkább ne akarj, hangosak és büdösek.

Szerintem maradj az egérnél, vagy javaslom még a degut vagy a patkányt.

2009. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

patkányt nem szeretnék mert egyszerűen undorodom tőle...

a dugut még meggondolom

köszi a választ

2009. dec. 6. 18:54
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
A tengerimalac nem büdös. Egyik rágcsáló sem büdös, ha tisztán van tartva. Úgyhogy az első válaszolóval nem értek egyet. A tengerimalac sokkal úgymond kezesebb mint egy egér. A malac szereti ha simogatják, ül az öledben, közben kurrogó hangokat hallat, miközben simogatod. Én a tengerimalacra szavaznék, sokkal több féle módon tudnál vele foglalkozni, mint egy egérre. De, az is igaz, hogy sokkal többet is kell vele foglalkozni, és kell is, mint egy egérrel.
2009. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
sokat foglalkoznék vele, mert az egérrel nem merek mert félek hogy kiugrik a kezemen és elszaporodik a lakásban
2009. dec. 6. 18:56
 5/27 anonim ***** válasza:
25%

Én is a degut ajánlom, vagy a vadászgörényt.

Ezt a kettőt taníthatod is, a tengerimalac meg csak úgy van.

2009. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
görényt sem szeretnék mert azzal már tényleg túl sokat kell foglalkozni, van egy kutyám és amikor nem vele foglalkozok akkor foglalkoznék egy másik állattal. Pár éve volt már hosszúszőrű tengerimalacom csak sajnos meghalt.
2009. dec. 6. 19:01
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
én a tengerimalacra teszem le a voksomat... :))) szerintem a legelragadobbak.. és a degu is tud hangoskodni, de még hogy:)))
2009. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És a höri? :))
2009. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk egy tengeri malac van, és egy hörcsög. Egymással nem jönnek ki jól, de külön külön jól megvannak. Nem büdösek. A tengerimalac nem hagos, csak akkor nyivákol, amikor hallja, hogy a konyhába valaki kaját készít, akkor kér ő is belőle :) Szerintem aranyos.
2009. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Tengerimalac! Nekem 3 van és mind külön egyéniség. Aranyosak, viccesek, szelídek. Viszont ha veszel semmiképp ne csak egyet vegyél hanem 2 azonos neműt (lehetőleg az egyik legyen fiatalabb) mert társas állatok, egyedül nem érzik jól magukat, még ha úgy is látszik. Szükségük van a fajtárssal való interakcióra. Meg hát párban szórakoztatóbbak is:) Ja és 2 malacnak minimum 2x50cm-es hely kell. Szóval ezeket fontold meg:)
2009. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!