Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meddig él egy sárgafülű...

Meddig él egy sárgafülű ékszerteknős? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sárgafülű ékszerteknősöm lessz.


-Ha jól olvastam,akkor ha jól tartom akkor akár 20 évig is élnek.Ez mennyire igaz?


-Ha még kicsi,milyen kaját adjak neki?


- Milyen sűrűn kell "takarítani"?


- A vízébe állítólag valamit belekell önteni,mert megvakul.Ez mennyire igaz és mit kell önteni?


2011. júl. 16. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja,és szerintetek milyen nevet adjak neki?

Én eddig a Herkules-re gondoltam.

2011. júl. 16. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 sárga fülűm van. Igen elég sokáig élnek akár 20-30 évig vagy tovább. Az enyémek 9 és 10 évesek. Eleségnek fagyasztott apróhalat adhatsz mivel még kicsi jó apróra kell neki vágni, hogy megtudja enni .Az én teknőseim már egészben eszik, ők már elég nagyok. Adhatsz mellé kukacokat (a legjobb élve), illetve legyet.

Hogy milyen sűrűn kell takarítani, ezt majd látni fogod. De hetente egyszer legalább. Ha benne eteted az akváriumba akkor ugye a kaja amit adsz neki az rendesen elkoszolja és zavarossá teszi a vizet, esetleg szűrűt rakhatsz bele. Vagy külön tálban eteted.

A vízbe nem kell semmit önteni, nem fog megvakulni nyugodj meg. A lényeg, hogy ne legyen huzatos helyen, illetve fontos, hogy fütő legyen bent neki, mert ha nem hamar megfázhat és el is pusztulhat.

2011. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 sárga fülűm van. Igen elég sokáig élnek akár 20-30 évig vagy tovább. Az enyémek 9 és 10 évesek. Eleségnek fagyasztott apróhalat adhatsz mivel még kicsi jó apróra kell neki vágni, hogy megtudja enni .Az én teknőseim már egészben eszik, ők már elég nagyok. Adhatsz mellé kukacokat (a legjobb élve), illetve legyet.

Hogy milyen sűrűn kell takarítani, ezt majd látni fogod. De hetente egyszer legalább. Ha benne eteted az akváriumba akkor ugye a kaja amit adsz neki az rendesen elkoszolja és zavarossá teszi a vizet, esetleg szűrűt rakhatsz bele. Vagy külön tálban eteted.

A vízbe nem kell semmit önteni, nem fog megvakulni nyugodj meg. A lényeg, hogy ne legyen huzatos helyen, illetve fontos, hogy fűtő legyen bent neki, mert ha nem hamar megfázhat és el is pusztulhat.

2011. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat sikerült kétszer elküldenem!
2011. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmi gond!

Köszönöm a válaszodat,sokat segített!

2011. júl. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!