Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért a leopárd gekkót választ...

Miért a leopárd gekkót választottátok háziállatnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem választottam, azt sem tudom mi az, nekem csak cicám van.
2011. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól kérdeztem akinek van
2011. júl. 27. 17:46
 3/7 tömör róbert válasza:
én azért mert nem kell vele naon sokat foglalkozni és hogy nincs sok embernek na meg naon szép is :D
2011. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is leopárd gekkót akarok évek óta, csak a szüleimnek bajuk van a hüllőkkel.

de azért választanám mert alapból szeretem a hüllőket, nagyon szépek, nem igényelnek sok gondozást, és mert nagyon aranyosak :)

2011. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én gekkó helyett ajánlanám a szakállas agámát kezdő és haladóknak egyaránt megfelel nyagyjábol kézhez is lehet szoktatni meg persze ha nem kapsz tücsköt akkor nagyobkorában irány a zöldséges (márketbe ne mert ott vegyszerrel kezelik zöldséges sem biztoságos de valamennyivel jobb) vagy ha még is gekkot akkor szerintem nagyfejűt vagy tarkát vagy nappalit válassz de te tudod
2011. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 misu15 válasza:
amugy csak mondom hogy a tarka meg a nagyfejü ugyan az
2011. aug. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Allatkisokos ***** válasza:
Mert érdekes megfigyelni egy olyan állatot,amivel nem találkozok a betondzsungelben.
2011. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!