Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszitartók! Miért pont...

Nyuszitartók! Miért pont nyuszit választottatok háziállatnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert értelmesebb mint egy hörcsög és egyéb kis testű rágcsáló.Aranyos, puha, szép.Ketrecbe lehet zárni anélkül, hogy megsínylené(nem úgy mint egy kutya, macska stb).Nem kerül sokba(bár valaki vagyonokat költ rá).
2011. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ragaszkodóbb, mint egy macska, de mégsem annyira, mint egy kutya. Egész napra ott lehet hagyni a ketrecben, nem sínyli meg. Ha végre hazaérek, boldog, hogy kiengedem a ketrecből. Megvan a magához való esze, sok mindent megért, és nagy zsivány. Elég nagy méretű ahhoz, hogy simogatni lehessen. Nagyon tiszta állat, és a szobatisztaság is fontos szerepet játszott nálunk. Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy azért kezdtünk az interneten utánanézni a nyuszitartásnak, mert hihetetlenül édesek, aranyosak a nyuszik.
2011. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert neki van igazi nyúúlszája.

http://www.youtube.com/watch?v=hUaKbv_ceJ4

Még anyumékkal láttam ezt a műsort, és a nyúúlszáj szállóigévé vált nálunk, miután összejöttem a barátommal, vele is megnézettem, na akkor kezdődött az őrület, elkezdtük egymásnak mondogatni, sms-ben írogatni, majd nyulas ajándékokat vásárolgatni (plüssből, fából, porcelánból van már, van rajzolt, vart, ragasztott stb.)

Aztán már igazi is kellett, elkezdtem olvasgatni nyulas fórumokat, és megtetszett a dolog. Aztán mikor összeköltöztünk végre vehettünk egy háziállatot, mi lett volna más mint nyúl:-)

Egyébként az előttem szólók indokai is belejátszottak a dologba, jó hogy nem kell sétáltatni, egész nap alszik a ketrecében, ugyanakkor szelíd, barátságos állatka.

2011. ápr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban lehet játszani vele mint pl. hörcsöggel, teknősbékával, halal x) Olyan puha, cuki, rakaszkodó szeretnii való :) nagyon aranyosak tudnak lenii :D
2011. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!