Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van kígyó ami eszik tetemet?

Van kígyó ami eszik tetemet?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi hogy ilyen élő állatot etesek a kígyómnak ugy, hogy tudnátok olyanak mondani ami eszik hallotat? kösszi:)
2011. aug. 28. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mind megeszi, csak mozgatni kell előtte, mintha élne - akkor rátámad, rátekerőzik és megeszi.
2011. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de akkor a kezemet eszi meg mert az mozog a legjobban:S
2011. aug. 28. 21:34
 3/12 A kérdező kommentje:
vagy lehet ilyen csipeszel de mivel tudnál ajánlani valami jó csipeszt? amivel meg foghatnám a tetemet és mozgasam? mert akkor rá támad:D
2011. aug. 28. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Terrarisztikai szaküzletben lehet kapni fogóbotot vagy kígyókampót (amivel a kígyót is be/meg tudod fogni. Na az tökéletesen megfelel erre a célra.
2011. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Áh kösszi a válaszokat^^ és melyik kígyó lenne a legjobb ami igy nem nagyon harap gondoltam a gabona kígyóra de még van valami jó kis kígyó? amugy elöször veszek szóval ilyen kezdő vagyok:)
2011. aug. 28. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezdőnek tökéletes a gabonasikló, szerintem azzal kezdd, nekem is az volt elsőnek. Simán megeszi az előre leölt egere is (ahogy a legtöbb kígyófaj is, ha ahhoz van szokva). Lehet, hogy eleinte mozgatnod kell előtte egy kicsit, hogy lecsapjon rá (lehet csipeszt venni), de később én már csak egyszerűen betettem a terrűriumba és megette magától.
2011. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és mikor harapja meg a kezem? ha sokáig fogom? vagy valami...
2011. aug. 29. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:
A gabonasikló általában szelíd, főleg, ha picikígyó korától sokat van kézben. Persze nem játékszer, és nem egy ölelgetni való kiskutya/kiscica/kisnyuszi/akármi, nem arra való, hogy naphosszat hurcolásszák! Az enyém egyszer harapott meg engem, amikor pont etetés előtt voltunk, és kivettem valamiért. Szaglászott, szaglászott, aztán egyszer csak bekapta a kezem. :D
2011. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és fáj ha megkapja a kezed?
2011. aug. 30. 11:17
 10/12 Kara Dominik válasza:
nem fáj ha harap mert nekem egy másfél méteres királysiklóm van ami már háromszor megharapott de nem fáj. a lényeg h ne lehúzd a kezedről hanem csak fogd meg a nyakát és kicsit pöckölj rá a fejére mert ha lehúzod könnyen leszakad a feje
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!