Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan kígyó ami sáskát,...

Van olyan kígyó ami sáskát, tücsköt eszik?

Figyelt kérdés

nagyon szeternék kígyót csak nagyon sajnálom az élő egérkéket...

és ezért kérdezem hogy van e olyen kígyó amelyik sáskát,tücsköt eszik? ja és ha van olyan akk lécci írjatok infókat kösziii!!


2011. aug. 29. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, az érdes fűsikló pl. De azt nagyon nehéz tartani, és vitaminozni is kell.
2011. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
a kígyó tartás alap dolga hogy egérrel kell etetni ha nem tudnád neki odadni akkor mondj le róla
2011. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
100%
Vannak halevő siklók is, pl. floridai vízisikló. Ezeket még egyszerűbb is etetni, mert a fagyasztóban lehet tárolni a kajájukat.
2011. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a floridai vízisikló tényleg halat eszik, de én úgy vettem észre, hogy teljességgel "szelídíthetetlen". Eléggé kapkod is, meg nem igazán szokik hozzá az emberhez. Szóval csak olyannak ajánlanám, aki nem akarja nagyon fogdosni. =) Viszont könnyebb tartani, mint a zöld fűsiklót, aki viszont olyan félős, hogy igazán meg se lehet fogni. (A fűsiklók nagy része ráadásul nem tenyésztett, hanem befogott állat, és ennek megfelelően nem nagy rá az esély, hogy életben marad egy kezdőnél.)
2011. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is lesz kígyó gabonasikló az megis eszi a döglött egeret veszel egy halottat és kész :D persze csipeszel majd mozgasd a tetemet hogy tudja hogy él és rá támad:)
2011. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Siklókat nézzél, sajnos nekem ezért nem lett kígyóm mert egeret kel neki adni, de a kisebb siklók bogarakat esznek.
2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úgy tudom a fűsikló rovarokat eszik. Elég kicsinek mondható a többi fajhoz képest és sztem gyönyörű szép zöld szína van:)
2011. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!