Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Gyík van a lakásban?!

Andika82 kérdése:

SOS! Gyík van a lakásban?!

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem, hogy az erkélyablakon beszűrődő fényben napozik. Hogy került be a lakásba, a harmadikon lakunk? Kb 10 cm-es barna gyík, és nagyon gyors. Nem tudtuk megfogni mert valahová elbújt. Nem mertünk otthon aludni, azt gondoltuk, majd ma meglesz. Újra átpakoltunk mindent, de nem találjuk, ezért ma sem tudunk otthon aludni. Segítsetek kérlek, hogy lehet előcsalni, vagy befogni? Pici babánk van és nagyon félek, de ez nem állapot, hogy nem tudunk otthon aludni.
2011. szept. 13. 18:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

De miért nem alszotok otthon? Ez nevetséges. Jó, hogy ragadozó, de nem rátok, hanem rovarokra vadászik :) Ha már itt tartunk, egy légy vagy szúnyog is többet árt, mint egy gyík. Mellettük mertek otthon aludni?


Az egyik válaszolónak: Aki egy szerencsétlen kis védett állatra lövöldözik, nem vadász, hanem egy tipikus kisf*szú hatalommániás magyar. Szánalom.

2011. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Imádom, amikor ilyeneket írnak nekem:D
2011. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

Jézus.... nem vagy te egy pöppet hisztis,városi picsä?:D:D:D

" Nem mertünk otthon aludni" ez votl a legjobb rész

2011. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
A gyík miatt nem alszotok otthon XDXD Az igen xD
2011. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
Általában nem kisállatokra lövöldözünk, ez egy különleges eset volt. Apámnak, bátyámnak és a papámnak is van vadászengedélye.
2011. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a gyík nem fog bántani!Ő jobban fél tőletek az tuti:)Lehet már ki is surrant az ablakon...
2011. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Egy gyíktól félsz ennyire???? Jajj istenem.... Hidegvérű állat, akit a napfény melegít át, este nem hiszem, hogy mozog... Egyébként meg ő az, aki a sok randa bögölyt, legyet és hasonlót megfogja és megeszi.. Ha legközelebb látod, tessék neki megköszönni...
2011. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Lehet "városi p.csának" tartani, de akkor sem merek otthon aludni. Nem szeretném, ha éjjel megmászná a babát, vagy engem. Irtózom tőle, erről nem tehetek.

És milyen kajával tudom előcsalogatni?

2011. szept. 13. 20:40
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég nincs a lakásban. Hagyd békén szegényt, senkit nem fog bántani, és tutira nem megy a közel senkihez sem...
2011. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Erkélyre valami lámpa éjjszakára és 100% hogy oda megy melegedni.Kaja nem kell mert úgysem fog hozzá nyúlni.Amikor látod hogy a lámpa alatt van bezárod az ajtót és lakapcsolod a lámpát, az életben nem fogod többször látni.Én szakállas agámákat tartok, és ha kiszöknek így másnap reggelre mindig a lámpa alatt vannak. :D Ne bántsd szegényt épp elég baj az neki hogy oda keveredett...
2011. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!