Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan vegyem rá hogy egyen a...

Hogyan vegyem rá hogy egyen a királysiklóm?

Figyelt kérdés
Elvileg már 10 napja nem evett és néhány napja vettem. Gondolom kell idő hogy megszokja a környezetet de mennyi a határa annak h nem eszik? Méghozzá nagyon félős:S
2011. okt. 22. 19:07
 1/5 christa84 ***** válasza:
Én eleve nem vettem volna meg olyan állatot amelyik nem eszik normálisan. Ha még bébi akkor a 10 nap sok ha már felnőtt akkor simán bírja. Mivel próbálkoztál?
2011. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az állatkereskedésben azt mondta a csaj h amikor érkezett elég félénk volt de utánna már evett rendesen...Nem tudom milyen idős lehet de kb fél méteres:P Próbálkozás alatt mit értesz? Egeret akartam adni neki ami még olyan fiatal h a szeme sincs nyitva hetesnek hívják v nem tudom.
2011. okt. 22. 23:24
 3/5 anonim válasza:

1 hét kell neki hogy megszokja és elfogadja a helyét ha nem eszik 1 -2 hét után akkor zárd össze 2-3 egérel 1 dobozba amibe pls kaptad hogy elférjen benne de az egerek is közel legyenek és enni fog

sok sikert!!!!!

2011. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Remélem sikerülni fog majd!Első hüllőm és próbálok alapos lenni:)
2011. okt. 23. 22:18
 5/5 anonim válasza:
sikerült mer ha nem akk írj és még van 1 dolog amit lehet tenni
2011. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!