Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősösök és a gyíkok...

A teknősösök és a gyíkok tényleg büdösek?

Figyelt kérdés
Akarok egy gyíkot vagy egy teknőst a szobámba de az anyám nem engedi mert azt mondja hogy büdös. Ha tudtok olyan fajta gyíkot/teknőst ami nem büdös lécci írjátok meg!

2011. nov. 1. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Gondolom anyád még nem tartott soha ilyen állatokat, különben nem állítana ilyet. Csak akkor büdösek, ha nem takarítod rendszeresen a helyüket, nem cseréled rendszeresen a vizet. De egy ember is büdös lenne hasonló helyzetben, ha bezárva tartanák, és nem tisztítanák a környezetét.

Szóval a varázsszó a tisztaság. És nem csak az orrod miatt, hanem mert egy állat sem érzi jól magát, ha a saját szarában kell fetrengenie.

2011. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
minden állatnak (az embernek is) van egy sajátos szaga. de ezek az állatkák nem bűzbombák. egy állatkereskedésben pedig el tudna mondani mindent hogy hogyan tudod szakszerűen gondozni őket.
2011. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat? Milyen gyakran kell tisztítani őket hogy ne legyen szaguk?
2011. nov. 1. 15:27
 4/16 A kérdező kommentje:
Milyen erős az általános szaguk?
2011. nov. 1. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem büdösek.
2011. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
én nem értek a hüllőkhöz, ezért írtam hogy kisállat boltban meg tudják mondani.
2011. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem büdösek, és az "általános szagukat" sem tartom büdösnek, vagy zavarónak.
2011. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 dirtboy ***** válasza:

nekem 3 tekim van 1 hieroglifás sárgafülű,1 sima sárgafülű és egy tarajos teknő vagy más néven királyteknős és abszolút nem büdösek maguk az állatok.

a vizük büdös lehet ha túleteted őket és nem eszik meg a kaját hanem ott úszik napokig a vízben de másként nem lesznek büdös a házban.

cserélni kell időnként a vizet és nem kell túletetni és kész,no szag no problemo

2011. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pl. egy növényevőnek (görögteknős) egyáltalán nincs szaga. A földnek, amin él, van egy kis szaga, dehát tisztán kell tartani. Úgy általánosságban nem büdös.

Legalábbis pl. egy hörcsög sokkal büdösebb.

2011. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem teknősöm van az ügyben tudok nyilatkozni.Ha hetente takarítod és nem marad a vizükben kaja akkor nem büdös,de mondjuk 10-12nap után már eléggé lehet érezni főleg ha kicsi a helység ahol van.Én pl. utálom és rosszul vagyok a szaguktól,el is akarom őket ajándékozni.
2011. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!