Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan oldal ahonnan lehet...

Van olyan oldal ahonnan lehet teknőst örökbefogadni?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom, hogy 7 év után örökbe fogadok egy vörösfülű ékszerteknőst (kislányt) az én 12 éves lány ékszerteknősöm mellé. Az enyém 12 éves, nem tudom lehet-e egészen fiatalt rakni mellé, vagy korban hozzá illőt kéne.


Ha lehetséges azért fogadnék örökbe, mert tudom, hogy sok gyereknek ők valamiért nem szerethető állatok (nyilván mert nem szőrgombócok), és így legalább megmentenék egy tekit a hontalan élettől.


Kérlek segítsetek, én már nézelődtem, de nem találtam olyan weblapot ahonnan örökbe fogadhatnék.


2011. nov. 17. 12:52
1 2 3
 11/23 Kj91 ***** válasza:

abszolút nem bántják egymást, kint vannak egy beton medencében , 2 éve csináltam 15 mentett mocsári tekinek (egy régi sóderbányában éltek ..de csak egy kis mocsár volt és oda hordták a szemetet...betemették és amit tudtam kiszedtem belőle)és nekem együtt éltek a mocsáriakkal is , semmi baj nem volt aztán a mocsáriaknak találtam megfelelő helyet a szabadban viszont ahogy elengedtem őket.. egy iskolától befogadtam 8 nagy ékszert , ők agresszívak voltak az elején az itthoni ékszerekkel de aztán a megfelelő ellátásnak köszönhetően megszelídültek.De inkább a medence mérete és a hozzá tartozó száraz föld miatt nem bántják egymást sztem.



Kérdezőhöz: newli91@freemail.hu nyugodtan keress meg és megpróbáljuk megoldani.:)

2011. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Húha, hát ezt én is szívesen megtenném. :)

De sajnos nekem most erre a négyre van csak lehetőségem. Talán majd egyszer... :)


És születtek már kistekik? :D

2011. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Kj91 ***** válasza:

nagyon teknős mániás vagyok :D ill teknős is mert most is sok állatom van meg mindig is sok/sok féle volt..:D

a mocsáriak raktak le tojást de sajnos 1-1,5 hónappal később mint kellett volna és belefagytak a kicsik :S tavaly ősszel egyébként remélhetőleg majd jövőre már az ékszerek is fognak tojást rakni (:

2011. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az enyémek meg megették a tojásokat... :(
2011. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Kj91 ***** válasza:
igen , ez a baj velük , ezért nem szabad elengedni se őket mert megeszik a mocsári teki tojásait is :/
2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk úgyse lettek volna kistekik, mert a vízbe tette le őket, és azt olvastam, hogy úgy eleve esélytelen... Szóval remélem, legalább ízlett nekik. :P
2011. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Kj91 ***** válasza:
igen:d úgy nem kelnek ki de egyébként is külön vannak nálatok... és ahhoz hogy jó legyen a tojás :D egyben kell lenniük a tekiknek hogy "ellegyenek" egymással:D
2011. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor még együtt voltak. :P
2011. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Kj91 ***** válasza:
jaaa:D de akváriumban am is ritka a szaporulat....:D de kitudja :D
2011. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem mintha tudnék mit kezdeni a tojásokkal. :D
2011. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!