Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem tudom miért van az, hogy...

Nem tudom miért van az, hogy a vízisiklóm már 3 hete nem evett de éber, napozik, fürdik vagyis szerintem külsőleg semmi baja de már egyi ideje nem evett?

Figyelt kérdés
Amúgy augusztus óta nálam van és eddig heti rendszerességgel evett.
2011. dec. 11. 20:18
 1/9 Janezs ***** válasza:
védett te barom-.-
2011. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom normális. Széklete volt már az előző etetés óta? várd meg mig lesz, aztán próbáld meg.
2011. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem azért mivel beindultak nála a természetes hüllő ösztönök, így lelassult az anyagcseréje
2011. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hasonló problémákkal küzdök a pitonommal. De nincs baj! 2-3naponta kínáld meg hátha... a kaját ne hagyd bent neki. Bár a vízisikló valóban védett és ő telelni is szokott, szal nem tom, h a terráriumi tartása mennyire előnyös neki...
2011. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Platypus ***** válasza:

A kérdező nem írta, de nem biztos, hogy hazai vízisiklója van. Mostanában divatosak az Észak-Amerikai vízisiklók.

Hogy probléma van-e, az attól függ, mekkora a sikló. Ha nagyon fiatal az állat, a 3 hét bajt jelent, ha idősebb, akkor teljesen normális.

2011. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, nem ártana tudni a pontos fajtát, és utána nézni hogy mik is a szükségletei.Nekem a királypitonom volt hogy nem evett, és később vettem észre, hogy jó pár fokkal hűvösebb van a terráriumban mint kellene. remélem tudtunk segíteni.
2011. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdező,egy siklónak 1 hónapban kb 1 szer kell adni enni.sőt lehet várni többet is
2012. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Január 8-án evett.Állatkereskedésben vehető fagyasztott kishalat adtam neki természetesen kiolvasztva.
2012. jan. 10. 06:55
 9/9 anonim válasza:
Úgy utálom az ilyen okoskodó f**szokat, akik azonnal írják, hogy "védett te barom". Arra nem gondolsz, hogy floridai vízisikló, vagy egyéb tenyésztett?
2014. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!