Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyus csak szerintem...

Ez a kutyus csak szerintem nem chihuahua?

Figyelt kérdés
Nekem inkább tacsinak tűnik: [link]
2011. dec. 6. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs a csivavához, dehát ilyen hirdetéstől nem is lehet elvárni, hogy valóban fajtatiszta legyen a kutya. Ez egy nagyon drága keverék. Mint ahogy a többi is a jófogáson.
2011. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tekike99 ***** válasza:
biztos, hogy nem az.
2011. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen hirdetés alapján kiad ennyi pénzt, az meg is érdemli.
2011. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, azt hittem csak én vagyok hülye!:D Amúgy aki megveszi ennyi pénzért az valóban megérdemli. Főleg, ha tényleg elhiszi, hogy ez egy chihuahua!:)
2011. dec. 6. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem az a tipikus csivava, de nem is tacsi. Valami csivikeverék lehet.
2011. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon hasonlít egy tacsira de nem az. talán a 2 keveréke lehet vagy ilyesmi. De aki ennyi pénz ad érte az megérdemli. Én egyszer láttam fajtatisztának mondott cavalier King Charles spánieleket 50.000Ft-ért és tiszta feketék voltak.
2011. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van bőr egyes emberek képén... aki őt megveszi ennyi pénzért, az meg is érdemli , hogy átverjék :D

aranyos kutya, de nem csivava az biztos

2011. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki megveszi és találkozik egy csivavás emberkével akkor fog rájönni hogy jól át b*szták mert az övé egy keverék..
2011. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!