Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tudtok a teknősökről?...

Mit tudtok a teknősökről? Mennyi tojást rak? Hány évig él? Mit eszik?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen ékszerteknősökre gondolok hanem az olyanokre amit nem tartanak.
2009. máj. 17. 09:34
 1/4 anonim válasza:
A teknősök 100 évig is elélhetnek.asszem 8-10 tojást rak le.Amikor a (nem tom hogyan írják, ezért úgy írom, ahogy ejtik) tropikáriumban voltam, láttam teknősöket.A táljukon volt; káposzta, répa, más zöldségek.
2009. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sokáig élnek,nyilván fogságban más.az én tekim 13 évet élt.

akövetkezöket adtam neki: alma,répa,saláta,halak,gilizsta,lisztkukac,csirkehus,gyümölcsök,szivmix,kissebb rákok.

2009. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár 100 évig és élhetnek vagy még tovább (egyébként a fogságban tartottak is, ha megfelelő körülmények biztosítva vannak nekik, túlélhetik a gazdit). Nekem mikor volt teknősöm, egyszer raktak 4 tojást, de csak a vízbe, mert nem volt nekik homokos kilépő, így nem lettek picik, de úgy tudom, hogy természetes élőhelyükön sok tojást raknak, homokba ássák, és a nap melege kelti ki. Hogy mit eszik, az talán attól is függ, hogy szárazföldi vagy vízi teknősről van szó, de tudtommal mind eszik növényi és állati eredetű táplálékot is.
2009. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 17. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!