Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 17 hónapos floridai teknős...

17 hónapos floridai teknős élhet együtt 100 litres akváriumban halakkal?

Figyelt kérdés

2011. dec. 15. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom semmilyen teknőst nem lehet halakkal tartani, de lehet, hogy egy profi akvarista majd kijavít :)
2011. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mit tusz, miért nem?
2011. dec. 15. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
A teknös egyrészt megkóstolja a halakat, másrészt lelegeli a növényeket, harmadrészt meg rengeteget ürit, és igy tönkreteszi a vizet.
2011. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most alig van hal, összesen 6 halacska úszkál. nem bántja őket viszont nagyon jól érzi magát. eddig nagyon ritkán evett, és nem akármit, most rengetget eszik (godolom mert van helye mozogni) csak igy tudok állandó hőmérsékletet és helyet biztositani neki, tehát ha nincs komolyabb veszélye annak hogy együtt legyenek, igy marad.
2011. dec. 15. 21:30
 5/12 anonim válasza:
48%
Ha floridai teknős alatt vörösfülű ékszerteknőst értesz akkor addig élhet a halak közt amig ki nem növi őket.ragadozó,dögevő.ha megnő,néhány év,levadássza a lassúb haladidat.amíg kicsi,nem probléma.ha kinövi őket,én szívesen befogadom.tipp:tegyél az akváriumba természetes,uszadékfát legyen hova a teknősnek kimásznia.ott etesd,tartsd tisztán.
2011. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a teknősöm. köszi a választ. azt hiszem ékszerteknős. nem magyarországi vagyok, itt floridainak hivják.

2011. dec. 15. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:

szia

a halaid egészen biztosan elpusztulnak, a víz minőségét nagyon durván lerontja a teknős ürítése. egy kimászót mindenképp csinálnod kéne neki, úgy, hogy az akváriumból se essen ki, de ne is legyen túl alacsnyan a halak miatt.

egyébként egy sárgafülű ékszerteknősöd van, ami elég hamar nagyra nő és felzabálja a halaidat...

2011. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, és világítsd meg egy lámpával a napozóját, hogy sütkérezhessen.
2011. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi, most végre tudom mi a neve! a halakat nem sajnálom, már felfalták amivel nem tudtak együtt élni, amugy ilyen halaink vannak már csak [link]
2011. dec. 17. 20:48
 10/12 A kérdező kommentje:
2011. dec. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!