Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Siklót szeretnék, de mégis...

Siklót szeretnék, de mégis milyent?

Figyelt kérdés
Siklót szeretnék de olyan nagy a választék hogy még az adatok alapján sem tudok dönteni. Mindenképp kézhez szoktathatót és olyat ami nem büdös. És az ára sem egy utolsó szempont :D

2012. jan. 6. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizisikló. Nem tudom, hogy szelíd-e, de nincs mérge (ezáltal méregfog sem).
2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az rendben van hogy nincs mérge de védett :D meg amúgy sem tartanám itthon :D
2012. jan. 6. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:

gabona sikló.

gyere ki terraplaza-ra február 12-én lesz. ott rengeteg siklót fogsz látni szebbnél szebb színekben. tenyésztőkkel is tudsz beszélni, nagyon sok infót tudhatsz meg róluk, nem mellesleg nagyon jó élmény kijönni egy ilyenre:)

2012. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amikor én kígyó/sikló vásárlásra adtam a fejem, elmentem egy tenyésztőhöz, ahol rengeteg fajta volt. jól megnéztem őket, többet ki is vettem, kikérdeztem róluk és végül a szivárványos boa mellett döntöttem. Ez 6 éve volt, azóta is megvan, az egyetlen "hátránya", hogy elég nagyra nő, így nagy terrárium kell neki. de egyébként viszonylag igénytelen, soha semmilyen problémám nem volt vele és azért tetszett meg, mert sokkal lomhább, lassabb (ezáltal barátságosabbnak tűnik), mint a siklók.
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a rendezvény Budapesten van?
2012. jan. 6. 19:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is keresek a környéken tenyésztőt de eddig még semmi de úgyis találok majd valamit. Igaz nem muszáj hogy tenyésztő legyen csak had nézhessem meg hogy mégis milyenek :)
2012. jan. 6. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, pesten van. de tényleg nagyon érdemes eljönnöd főleg, ha még nem tudod milyet szeretnél. rohadt sok féle fajta van, rohadt sok siklót visznek ki és helybe megvehetsz hozzá minden kelléket és eleséget ami nem egy utolsó szempont szerintem és sokkal olcsóbban mintha megvennéd a siklót tenyésztőtől(ami ott ugye eleve adott) és terráriumot hozzá (amit ugye olcsóbban árulnak börzén mint rendelésre és szerintem még utiköltséggel is ugyan ott vagy, csak minőséget adnak, ez tuti. ja és szerintem egy királypitonon is érdemes lehet elgondolkoznod:)
2012. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ez megfontolandó :)
2012. jan. 7. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Gabonasiklót vagy királysiklót ajánlok, de valóban érdemes a TerraPlaza rendezvényeit felkeresni, rengeteg segítséget nyújt a választásban, és ha megvan a faj, annak tartásában is. És valóban helyben mindent megvehetsz, amire első körben szükséged lesz. :)
2013. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!