Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó tartása otthon?

Kígyó tartása otthon?

Figyelt kérdés
Egy királypiton-t szeretnék tartani ,de a szüleim nagyon ellenkeznek, nem tudom ,hogyan lehetne eloszlatni a kételyeiket ,hogy a kígyó nem szabadul el a lakásban , nem öli meg a kutyát stb.Folyamatosan olvasok különféle cikkeket, hogy hogyan kell tartani! Nagyra tudnám értékelni ,ha hozzáértő emberek esetleg eltudnának látni tanácsokkal..esetleg 1-2 érv vagy leírás ,hogy helyes tartás mellett nem lesz semmi gond a kígyóval...hátha valamilyen szinten megnyugtatja a szüleim.
2012. jan. 16. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jól beszél az előttem lévő..


U.i.: a terrapláza valóban jó ötlet lehet. Mert más amikor te magyarázod apádnak a kígyót, vagy az aki évtizedek óta csodálja ezeket a lényeket.

2012. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok sötét..>< é

és bocs..vegetáriánus vagyok..a sáska meg a tücsök meg nem cuki..-.-

2012. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy is nem vagy sötét! Szerinted a kérdés miről szolt? Várj... segítek: szülők meggyőzése, érvekkel a kígyótartásról a lakásban. Erre jösz te és elkezded szapulni a kígyótartókat és hogy neked milyen rossz mert nem vesz anya kaméleont. Hát jobb is! (mellesleg van kettő sisakos kamcsim is) Nem húznák sokáig egy ilyen ökör mellett! Mert igényeiben sokkal kényesebb bármelyik pitonfajnál. Szerinted a kérdező arra volt kíváncsi, h te mennyire vagy a kígyók ellen? Szerinted nincs elég nagy bajban, h ide fordul segítségért? Nem te beállsz a sorba a többi idióta közé és belepofáz mindenbe, csak h ehhez is hozzá szólj? Taps
2012. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Kedves 4. válaszoló! Szerintem egy hétig sem tartana az a kaméleon, mert megdöglene. Mert az meg rovarokat eszik, jajj de cukik ezek a rovarok, a f4szomért sem adom neki oda. Kb ennyi lenne nálad egy 10 éves kis gyerek vagy még. Látszik.
2018. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon késő hozzászólás, de négyes! Te komolyan azért tartanál olyan állatot ami más állatot eszik, mert szerinted az amit megeszik nem aranyos? Gratulálok.
2018. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon késő komment,na de! Kezdjük ott hogy a kígyó nem fojtja meg a kutyát, mert ez a piton amiről a kérdező kérdezett az egy Királypiton.Csak 140 centi,a legkisebb Piton.A négyes válaszolónak meg annyit, hogy idejössz azzal, hogy mennyire utálod a kígyókat, és hogy szeretnél kaméleont.Ez pont nem ide illik, szegény kérdező így is elég nagy bajban volt (régi kérdés miatt írom így)a kaméleon tartás meg a te problémád,ezt ne ide írd! Egyébként meg Ádám és Éva példája miatt, még nem lesz gonosz a kígyó.Én keresztény vagyok,de tudom hogy emiatt nem lesz gonosz a kígyó.Erről nem ő tehetett hanem az ördög.De a mai életben sem gonosz a kígyó, senkit sem bánt ok nélkül.És cuki egereket eszik?Ez az élet rendje,ő egeret eszik te csirkét, disznót meg marhát.Jó az egy dolog, hogy írtad hogy vega vagy,de ez akkor is az élet rendje.Ezeknek az egereknek úgy is megváltás a halál ugyanis rengeteget kínozzák őket, mivel laboratóriumi egerek.Szóval nem kell sajnálni.Másrészt,a kaméleonod meg tücsköt,sáskát eszik.Az is lehet cuki mert picikék.Lehet hogy neked nem,de lehet hogy másnak igen.De mint mondtam ez is az élet rendje! Szóval azokat sem kell sajnálni.És egy kaméleont mindennap kell etetni.Vitaminozni is, sokkal nehezebb tartani mint egy kígyót.
2018. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja és kiegészíteném azzal, hogy nem ronda.Jó lehet hogy neked igen,de másnak nem.Ezt el kéne fogadni.
2018. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!