Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó van a szobámba?

Kígyó van a szobámba?

Figyelt kérdés

Elképzelhető,hogy valahogy kígyó került a szobámba? Arra gondoltunk ,hogy vettem egy karton üdítőt a LIDL-ből és valahogy megbújt a flakonok között és úgy került a szobámba.

Tegnap vendégeink voltak és be vittem a szobámba a karton üdítőt.Nem vehettük észre ,hogy ott volt? Mivel panelba lakom és a 3. emeleten így kicsi az esély ,hogy máshogy került a lakásba.

Éjszaka vetem észre,mert felmászott valahogy a párnámra,és érezem, ahogy a kezemen csúszik. Kicsi fény szűrődik be a szobába akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget.Azt hittem álmosok,,ki mentem ittam WC..stb. Utána újból elaludtam és megint ugyan ott éreztem a bőrömön. Akkor gyorsan felkapcsoltam az éjjeli lámpát és láttam is. Olyan 40 cm hosszú lehetett. Ezt nem álmodtam :( De nem hisz nekem a férjem. És ideges lett mert neki kígyó fóbiája van. Mindegy ,hogy kígyó,,vagy sikló,de a világból kiszaladna. Úgyhogy nem is merem a témát feszegetni.

A LIDL raktárában minden ilyesmi megbújhat.Már csak azért is ,mert Baján lakom és a LIDL a Dunától kb 100 m-re van. Itt épült a kb. 50m-re a gát mellet. tehát a víz miatt több az ilyen csuszi-mászi

Mit csináljak? Kinek kell i jenkor szólni? Nagyon félek én sem szeretem a kígyó féléket,,még a patkány jobban elviselném,,de kígyó vagy sikló áááááá kiráz a hideg.



2012. febr. 27. 08:13
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

Ma éjjel elő jött a kígyó. már két hónapja rettegtem.

Elmentem egy hüllő kereskedőhöz és ott meg próbáltam meg szeretni ezt a hüllőt. Kezembe vehettem stb.

A kígyó szerencséjére ,mert meg mertem utána fogni és bele raktam egy üvegbe. Éjjel hívtam a hüllő kereskedőt.Itt is volt 10 percen belül. Azt mondta nem mérges,de ritka faj és meg tartsa ,ha nincs ellene kifogásom.Mondta a nevét,de elfelejtetem.

Mindegy...remélem nincs több bent!!Mert mintha nagyobb lett volna amit láttam ez meg elég vékony kicsi volt ,,,,Remélem csak éhségtől lett kicsi.

2012. ápr. 26. 07:39
 52/59 anonim ***** válasza:
happy end! :)
2012. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
A mindenkori fejleményekről azért számolj be, eddig is sokat gondoltam rátok!
2012. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 Platypus ***** válasza:
Azt azért megkérdezted, hogy hazai, véletlenül idekerült trópusi vagy éppen terráriumi fajról volt szó?
2012. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem meg,hogy honnan való a kígyó,de azt mondta elég ritka faj,,

Az az igazság örülök,hogy már nincs itt és eszembe sem jutott faggatni az embert,hogy milyen faj.

Küldök képet melyikre hasonlított.

[link]

2012. ápr. 27. 11:48
 56/59 anonim ***** válasza:
tuti besz.rnék ha rámmászna egy ilyen
2012. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 Platypus ***** válasza:
Ha megkérdezted volna, akkor ki tudnád deríteni, honnan is jutott a lakásodba. Engem ez a kérdés érdekelne a legjobban, ha velem történt volna ez az eset.
2012. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Elején írtam ,hogy hogyan került be a lakásba.Sajnos,,de végre már nincs itt nekem az lényeg.

Elégé ki vagyok tőle idegileg,az igazság az,hogy nem is érdekel milyen fajta volt,,,pedig mondta ,de nem emlékszem rá.

2012. ápr. 28. 17:19
 59/59 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldódott. De ha arra jársz, kérlek írd fel a nevét, engem is érdekelne, miféle lehetett.
2012. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!