Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik egy éves korban cseréltek...

Akik egy éves korban cseréltek le a rácsos agyat: nem volt gond? Nem esett le a baba az új ágyrol?

Figyelt kérdés
A kicsikem mar nem fér el az agyában, szeretnénk lecserélni. De felek, hogy leesik róla. Vagy megszokja könnyen?
2012. febr. 21. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Tettünk rá leesésgátlót, így nem esett le:)
2012. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még 1 éves mikor nagy ágyat kapott (fenyőágy)Csináltattunk leesésgátlót, kicsit magasabbat.Meg míg nem tudott magától lemászni, az ágy mellé paoókoltam babzsákot szivacsot.De egyszersem esett ki.
2012. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amit néztünk neki, az is leesesgatlos, de felek, hogy azon a kis lyukon ki tud esni.

Könnyen megszokta a gyerek? Meg nem tud fel-lemaszni, ezért gondom, hogy most jó lenne megvenni, mert nem maszkalna ejjel.

2012. febr. 21. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi olyan ágyat vettünk amin, csak egy kicsi nyílás van, oda pedig raktam egy nagy plüss macit, így bebiztosítottam, hogy ha esetleg oda forgolódna ne essen le, de mi nagy ágyat vettünk neki, ami jó lesz nagyobb korában is (100*200). Soha nem esett le, mondjuk ő fel és le tudott már mászni az ágyról egy évesen (1,5 éves volt az ágycserekor). A lányomnak is kicsi lett a kiságy, állandóan beszorult a lába stb. azért cseréltük le.

[link]

Ez az ágya van, csak van hozzá plusz leesésgátló.

2012. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első napokban körberaktam az ágy mellett plédekkel, de egyszer sem esett le. Először napközben mutattuk meg neki, hogyan tud lejönni.
2012. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyat néztem, ami hosszabbíthato. És annak is közepén van a lemaszos része. Szerintem megvesszük, kipróbáljuk. Ha mégsem jó, akkor visszatesszuk a kisagyba.
2012. febr. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!