Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet szabadban elhelye...

Hogyan lehet szabadban elhelyezni a teknosoket?

Figyelt kérdés
van két kb.4 éves teknocom.szeretném oket tavacskába áthelyezni az akváriumból.hogyan oldjam meg azt a poblémámat hogy : ha kiásom a godrot nekik, mit tegyek bele?fóliát? azt kifogjak szakítani a kormukkel.... szerintem.. nemtudom megoldani, segitsetek.. elore is koszi.
2009. jún. 10. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is pont 2 tekim van, a fólia nem lesz jó mert a körmükkel kifogják szakítani( én is így jártam) pedig duplám tettem bele, de mégis. A legjobb a tóalap, ami műanyagból van. Különböző méretekben lehet kapni én utoljára a Baumaxba láttam 150 l: 7190ft-ért, szerintem ez megéri.
2009. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a segítséged...:)
2009. jún. 10. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2009. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tólap nagyon jó őtlet,de szintáén nagyon fontos,hogy olyan helyre tedd ahol van egy kis árnyék is. A legjobb mondjuk egy fa alá. Vagy legyen egy kisebb részen felette vmi,ami árnyékot csinál. A hívatlan macskák miatt körbe kell keríteni és a legjobb ha tyúkhálóval tetőt is teszel rá. Nekem anno volt 2 tekim,akiket kint tartottunk nyáron és nagyon élvezték. Nekik a napozós részen volt egy fedett kis rész is és a fa alatt volt a tó.
2009. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy nagy műanyag lavórt tettem le a földbe (kerek, kb 1 méter átmérőjű), telepakoltam kavicsokkal, meg raktam bele napozót is, és tök jól elvannak, ki tudnak mászni is a fűbe, azt pedig körbekerítettük kb 20 centi magas sűrűn szőtt dróthálóval. Nagyon csípik :) És az egész nem körült 3000Ft-ba.
2009. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!