Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hangyát akarok tartani de hogyan?

Hangyát akarok tartani de hogyan?

Figyelt kérdés

Na, Nekem az megvan hogy hova teszem! nekem az kéne hogy a vatta ami cukros vízel van megtöltve az a tetejére rakjam? Esetleg én találtam 1 helyet ahol vannak kis hangyák amik petét vittek ha ott ások találok kiránynőt?

Még még egyebeket írjatok létszi!



2012. márc. 14. 20:51
 1/8 anonim válasza:
0%

te csak simán hülye vagy -.-"

nem azért de ki akar hangyát tartani??

semmi értelme, leesik az üveg kiesnek a hangyák te ott porszívóval felszeded

2012. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:
2012. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én láttam egy tök jó hangyafarmot, na de nem Magyarországon.


Volt egy nagy akvárium telerakva földdel, és ott laktak benne, aztán az akvárium tetején volt egy bot, úgy, hogy a bot másik vége egy szekrényre volt téve.

A szekrényen pedig volt egy tálca, teleszórva tépett levelekkel.


A hangyák azt csinálták, hogy a boton ide-oda mentek és vitték a leveleket a hátukon a tálcáról, be az akváriumba.

Szerintem nagyon poén volt, nekem tetszett. De ezek valami különleges hangyák voltak, nem tudom a nevüket sajnos, de érdekes volt, hogy egyik se ment máshova. Mindegyik tudta a dolgát és nem mászkáltak el szanaszét, csak a helyükön járkáltak :)

2012. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

levélvágó hangyák :)


egyébként ilyen a south parkban is volt, vagy valamelyik másik hasonló rajzfilmben, és az egész befőttesüvegnyi hangya kiborult és szétszéledt a szobában...

2012. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
múltok láttam valahol itt neten lehet kapni hangya tenyészetet. De amiket befogsz házba, udvaron azok csak pár napig tudnak élni mivel nincsen királynő.
2012. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg levélvágó hangya és Triest-be láttuk.


Meg volt mellette bot sáska is, de az külön volt, másik terráriumban és még voltak mindenféle rovarok.

Csak a hangyák voltak szabadon.

Meg voltak kolibri madarak egy nekik berendezett szobában műnövényekkel, de úgy hogy szabadon voltak és köztük lehetett mászkálni. Meg volt néhány nagy beszélő papagáj, és egyéb olyan érdekes nagy madarak, amiket még máshol nem láttam.

2012. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy mellékesen... A hangya mióta hüllő?!..........köhmmmm.. :D
2012. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat amúgy csak randomból beraktam hogy hüllő :D
2012. márc. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!