Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék ékszer tekit?...

Szeretnék ékszer tekit? (Tanácsok, tapasztalatok)

Figyelt kérdés

Sárgafülű ékszer tekire gondoltam van egy 50 cm hosszú 30 cm magas és 25cm széles akvi fűtővel szűrővel kb. ez 10cm es koráig elég ezután menne egy helyre ahol 15cm es koráig lehetne ezután irány a kerti tó.

Így jó lesz?Mivel etessekk meg stb.?



2012. márc. 20. 15:12
 1/3 anonim válasza:
nekem van 2 teknősöm, mondjuk elég nagyok is kb. 20centisek, de én nem tartom jó dolognak, hogy akváriumba legyenek. ha megvannak a jó feltételek hozzá, illetve, ha kicsi még, akkor talán.. az enyémek kinn vannak a tóba egész nyáron, télen pedig a házban.ha kint vannak nyáron, akkor szinte minden nap kapnak enni. ha húst adok nekik, akkor általában 2 napig nem adog mert az laktató. télen benn vannak, ilyenkor szinte semmit nem esznek, a fél év alatt talán 2x-3x ettek.
2012. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én vettem egyet. nagy meló de nem bántam meg :D
2012. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!