Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű ékszerteknősnek...

Sárgafülű ékszerteknősnek probléma az ha a szobahőmérséklet picikét hüvösebb,21 Celsius fok körüli? A víz pedig 24 fokos?

Figyelt kérdés
Ma fogom hazahozni a sárgafülű ékszertekim és sok helyen olvastam hogy biztosítani kell a 25-26 fokos vizet. Viszont azt is olvastam hogy a nagy hőmérséklet különbség árthat neki, mert megfázhat. Az úgy nem nagy különbség ha a szoba így tavaszkor és ősszel 21 fok körüli a víz pedig 24?
2012. márc. 22. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam hogy 12 éves, tehát nem újszülött.
2012. márc. 22. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahonnan hozod ott mennyi volt neki a hőmérséklet?

Mert ahoz van szokva és annyit kellene neki biztosítani.

2012. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát mert sikerült melegebb helyre tenni :) azért köszönöm a választ!
2012. márc. 22. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 év körüli a teknősöm, de én már nem fűtöm neki a vizét, így az is mindig szoba hőmérsékletű. Egy idősebb ékszerteki már simán kibírja ha nem 25 fokos állandóan a vize.
2012. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
én az 1-2 éves teknőseimnek sem fűtöttem soha de soha a vizüket. a szobámban nekem 21-22 fok körül van télen nyáron. semmi bajuk nincs... hülyeségnem tartom ezt a vízfűtést. egy királyteknősöm és egy sárgafülűm van.
2012. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!