Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat egy kigyora vagy siklora?

Figyelt kérdés
már régota szeretnék egy siklot vagy kigyot.egyszer (kb. 1 éve) volt egy eset amikor anyukám majdnem bele egyezett de összevesztünk valamin és abba maradt h nem lesz. apával nem szövetkezhetek mert elhunyt. vmi ötlet?

2012. márc. 26. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Na én leírom tapasztalatomat kicsit para de kivitelezhető.

Mindig is szeretettem volna egy vörös gabonasiklót.

Anyum nem engedte erre én kerestem a szobámban egy olyan helyet ahova sosem néz ben vagy ahol sose veszi észre ez nálam az íróasztalom egyik nem zárt polca volt ide vettem egy 3000 forintos kb 15x30x15cm-es terráriumot ez egy átlagos sikló kiskorábanban bőven elég kb 40-50cm-es méretig na beraktam a polcba és elbarikádoztam egy dobozzal ami nem feltűnő persze fényt és szellőzést biztosítottam meg mindent amit kell csak annyi h el volt zárva az avatatlan szemek elől. kb 4 hónapig volt így amikor már kezdte kinőni a terkót akkor hagytam h egyszer anyum felfedezze amikor felfedezte ki volt akadva de érveltem h nagyon szeretem 4 hónapja van már nálam hozzám nőtt stb. egy két napig nagy volt a balhé de utána mondtam h keresek neki egy gazdát amit persze eszemben sem volt megtenni 2 hétig a kedvében jártam és végül lassan lassan de hozzászokott. NEEM KAMU nekem bejött persze ez egyén függő (anyum nagyon makacs szóval nagy siker volt ez az akcióm)

2012. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb röviden ennyi ha nagyon szeretnéd és van is rá pénzed de csak anyud engedélye kell akkor megpróbálhatod ezt a módszert bár elég vicces de bejöhet és ha már csak ez az egy esélyed van akkor próbáld ki.:P:)
2012. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én úgy vittem haza ez első kígyómat hogy anyum nem tudott róla, majd 1x észrevette,és jól lecseszett.

mondta hogy vigyem el ,de nem vittem , azóta 9 kígyóm van vagy 500 liter víznyi akváriumom 3 gyíkom,30 pókom.. stb stb ..

állítsd kész tények elé :D

2012. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az a baj h anyukámmal eddig mindent meg beszéltünk és nem tartok elötte titkokat és nem birnám ki :S meg aztán mekkora csalodás lenne már neki :(
2012. márc. 27. 20:37
 5/6 A kérdező kommentje:

egyéb ötlet? olyan megbeszélös h pl mivel érveljek meg h mit

mutogassak neki meg ilyesmik

2012. márc. 28. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod azt is h keresel mondjuk hüllő vásárokat vagy hasonló helyeket ahol bebizonyíthatod anyudnak azt h mennyire rajongasz a kígyókért azzal h mondjuk megfogsz ott egyet meg ráveszed anyudat is h simogassa meg vagy vegye a nyakába a kígyót... hasonlók próbáld megszerettetni vele vagy legalábbis elfogadtatni vagy mennyetek tropikáriumba vagy hasonló helyekre...
2012. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!