Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Muszáj a vízmelegítő egy...

Muszáj a vízmelegítő egy ékszerteknősnek? bővebben lent. SÜRGŐS LENNE!

Figyelt kérdés

Nem elég, ha meleg vizet rakok a terráriumba? Ha nem akkor miért?

50literes terrárium elég egy pici ékszerteknősnek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 3. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég a sima meleg víz, mert abba sok a vízkő és az lerakódik a páncélján ami halálos lehet. A vízkő ellepi a tüdejét és a szivét akkor gátá hárá neki.
2012. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm :) akkor muszáj lesz vennem.
2012. ápr. 3. 18:45
 3/6 AlanLoyd ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá az előttem mondottakhoz, hogy a sima melegvíz egy idő után kihül, ez káros lehet, akár még meg is fázhat a teki...
2012. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták a melegvíz hamar kihűl,tegyél bele egy hőmérőt és te is látod. Mikor megkaptam a pici tekiket nekem sem volt pár napig,összehúzódva ültek a sarokban,azt hittem még félnek,a vízmelegítő meg a vízszűrő megvétele után már sokkal virgoncabbak lettek,úszkáltak, napoztak-ja lámpa is kell nekik.
2012. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
dejó^^ tök aranyosak lehetnek:)
2012. ápr. 4. 07:21
 6/6 AlanLoyd ***** válasza:
Kell nekik egy lámpa, egy vizszűrő és egy autómata vízmelegítő (azért automata, mert igy nem kell állandóan nézned , hogy hány fokos a víz, beállítod egy adott hőmérsékletre, mondjuk 26 fokra, ami a tekiknek ideális hőmérséklet, és csak akkor kapcsol le , ha elérte a 26 fokos hőmérsékletet). A víz hőmérsékletét pedig egy egyszerű vizihőmérővel tudod ellenőrizni. A vízszűrő több szempontból is előnyös, az egyik az hogy tisztántartja a vizet illetve forgatja, hogy ne álljon be, valamint a melegítésnél is jó, mert szét áramoltatja az aksiban a melegítő álltal felmelegített vizet.
2012. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!